Užkandis ir automobilio plovimas, ačiū!

Kai kuriuose Suomijos „Hesburger“ tinklo restoranuose galėsite ne tik užkąsti, bet ir nuplauti automobilį. „Hese“ automobilių plovykla – tai gatvės automobilių plovimas, kur automobiliai gali būti nuplaunami greitai, už prieinamą kainą ir tausojant aplinką.

Vienam automobiliui nuplauti reikia apytikriai 500 litrų vandens. „Hese“ automobilių plovykloje yra 400-450 litrų pakartotinai naudojamo vandens, o perdirbimą vykdo valymo įrenginiai, kurie turi, pačių sukurtą, naują valymo technologiją. Be to, valymui naudojamos plovimo linijos - yra tausojančios aplinką.

Sveiki atvykę užkąsti ir nuplauti automobilį - lengva, greita, nebrangu!

Archipelago jūra - mūsų visų jūra

Archipelago jūros aplinkos būklei skiriama daug dėmesio – ir tam yra priežastis. Eutrofikacija, į vandenį patenkančios cheminės medžiagos, kurios daro tiesioginį neigiamą poveikį šiame regione augantiems augalams ir gyvūnų gyvenamajai aplinkai. Laikui bėgant, pradeda nykti  augalai ir gyvūnai.

„Hesburger“ įmonių tinklas prisideda prie salyno aplinkos apsaugos, teikdamas finansinę paramą Archipelago jūros apsaugos fondo išlaikomai įstaigai. „Centrum Balticum“ fondo išlaikomos Archipelago salyno apsaugos įstaigos veiklos tikslas yra Archipelago salyno eutrofikacijos sustabdymas.

„Hesburger“ įmonių tinklas daug dėmesio skiria centrinio sandėlio nuotekų valymui. Mes dalyvaujame projekte, kuriuo siekiama tobulinti nuotekų valymą. Archipelago salyno būklei daro įtaką daug veiksnių. Nors įmonės užima pagrindinę poziciją kovoje prieš eutrofikaciją, kiekvienas iš mūsų gali ką nors padaryti. Naudokite pakartotinio naudojimo gaminius, mažinkite vandens naudojimą - turite daug įvairių galimybių!

 

Atnaujinta 2020.08.05.