23.12.2016

Atidaręs naują restoraną Elektrėnuose „Hesburger“ įgyvendino metų plėtros planus

Didžiausias Baltijos šalyse ir Suomijoje greitojo maisto restoranų tinklas „Hesburger“ atidarė naują restoraną su „drive-in“ paslauga Elektrėnuose, Sabališkių g. 1G. Tai – 46-asis tinklo restoranas mūsų šalyje. Šiais metais Lietuvoje buvo atidaryti du nauji restoranai, o Vokiečių gatvėje Vilniuje veikiantis restoranas buvo visiškai renovuotas ir įrengtas pagal naują  koncepciją. Iš viso į tinklo plėtrą ir renovaciją „Hesburger“ mūsų šalyje šiemet investavo 2,16 mln, eurų.

Per šiuos metus atidarėme du naujus restoranus miestuose, kuriuose iki šiol „Hesburger“ tinklo restoranų nebuvo – Molėtuose ir Elektrėnuose. Siekiame įsikurti klientams patogiose vietose, lengvai pasiekiamose tiek vietos gyventojams, tiek ir keliaujantiems pro šalį. Naujasis restoranas Elektrėnuose yra erdvus, su įstiklinta terasa, jame įrengta ir žaidimų vieta vaikams“, – sakė „Hesburger” tarptautinės plėtros direktorė Ieva Salmela.

Nepriklausomas greitojo maisto rinkos tyrimas, kurį „Hesburger“ restoranų tinklo užsakymu kasmet Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje atlieka tyrimų bendrovė „Socio Uuringukeskus“, atskleidė, jog lietuviai gerokai dažniau negu kaimynai greitojo maisto restoranus renkasi norėdami praleisti laiką su draugais (40 proc.) ir pavalgyti kartu su šeima (34 proc.).

Stengiamės atsižvelgti į klientų poreikius, todėl įrengdami savo tinklo restoranus skiriame daug dėmesio ne tik didelei produktų įvairovei, bet ir aplinkai, kad ji būtų patraukli šeimoms, atvykstantiems su vaikais“, - pabrėžė I. Salmela.

Į restoraną Elektrėnuose, kurio plotas siekia beveik 300 kv. metrų, „Hesburger“ investavo 1,1 mln. eurų, jame sukurta 10 naujų darbo vietų. Restorano Vokiečių g. Vilniuje renovacijai tinklas skyrė 60 tūkst. eurų, jis atnaujintas iš esmės.

Nuo šių metų visi nauji ir renovuoti „Hesburger“ restoranai įrengiami pagal naują, aplinkai draugišką koncepciją – kasų meniu, produktų meniu, reklaminiai plakatai bei visa kita informacija klientams restorano viduje ir „drive-in“ dalyje yra pateikiama skaitmeniniuose ekranuose, popierius šiam tikslui nebėra naudojamas.