05.09.2022

Prie Elektrėnų „Hesburger“ restorano – pirmoji „Ignitis On“ ypač greito elektromobilių įkrovimo stotelė A1 kelyje tarp Vilniaus ir Kauno

Pirmadienį A1 kelio atkarpoje ties Elektrėnais, prie greitojo maitinimo restorano „Hesburger“, pradėjo veikti „Ignitis On“ itin greito elektromobilių įkrovimo stotelė. Tai – pirmoji itin greito įkrovimo stotelė ne tik Elektrėnų mieste, bet ir A1 kelio atkarpoje tarp Vilniaus ir Kauno.

Kaip teigia „Ignitis“ valdybos narys, verslo klientų ir plėtros vadovas Haroldas Nausėda, vienu metu greito įkrovimo stotelėje vos per 20-30 minučių bateriją pasipildyti galės 2 elektromobiliai. Vėliau šioje lokacijoje vienu metu įsikrauti galės iki 4 elektromobilių, nes dar viena – lėto įkrovimo stotelė bus įrengta netrukus. 

„Būsimose „Ignitis On“ įkrovimo stotelėse, kaip ir dabartinėse, elektromobiliai bus įkraunami tik žaliąja lietuviška elektros energija, pagaminta iš Lietuvos atsinaujinančių energijos išteklių – kiekvienas čia įkrauto elektromobilio nuvažiuotas kilometras bus su nuline teršalų emisija“, – sako H. Nausėda.

„Plečiantis elektromobilių parkui, džiaugiamės prisidėdami prie įkrovimo stotelių tinklo vystymo Lietuvoje kartu su „Ignitis On“. Šio bendradarbiavimo dėka visiems keliaujantiems elektromobiliu galėsime pasiūlyti ne tik atsikvėpti ir pavalgyti mūsų restorane, bet ir greitai įsikrauti savo elektromobilį“, – sako „Hesburger“ generalinis direktorius Kari Salmela.

„Ignitis On“ greito įkrovimo stotelėse elektromobilių baterijas galima bus pasipildyti naudojant 2 x CCS, 1 CHADEMO jungtis. Vėliau, lėto įkrovimo stotelėje, elektromobilių baterijas bus galima pasipildyti naudojant 2 x Type-2 jungtis.

„Jau ne vienerius metus veikdami elektromobilių įkrovimo versle supratome, kad vairuotojams yra svarbūs ne tik technologiškai pažangiausi sprendimai bei įkrovimo galia, nemažiau svarbu patogumas pasiekiant įkrovimo stotelę ir papildoma gretima infrastruktūra, kuria vairuotojai gali pasinaudoti kol kraunasi jų elektromobilis. Šiuo atveju partnerystė su „Hesburger“ puikiai atitinka elektromobilių vairuotojų poreikius, o mūsų organizacijų vertės pasiūlymai užprogramavo reikšmingą sinergijos efektą. Džiaugiamės šia partneryste ir atkakliai dirbame, kad ir prie kitų „Hesburger“ restoranų atsirastų pažangiausi „Ignitis On“ elektromobilių krovimo sprendimai”, – teigia H. Nausėda.

Visas elektromobilių stoteles galima bus surasti ir patogiai pasinaudoti vienoje „Ignitis On“ programėlėje.