02.04.2014

"Hesburger" atidarė pirmąjį restoraną Turkijoje

Didžiausias restoranų tinklas Baltijos šalyse ir Suomijoje “Hesburger”, tęsdamas tinklo plėtrą atidarė pirmąjį restoraną Turkijoje, Alanijos kurorte. Bendrovė į naująjį restoraną investavo 1,7 milijono litų bei įdarbino daugiau kaip 20 darbuotojų.

“Žengėme į naują rinką Turkijoje, mūsų bendrovei tai dar nežinoma, tačiau įdomi ir kiek rizikinga galimybė plėsti restoranų tinklą. Alaniją pasirinkome, nes tai - didelis kurortinis miestas, kuris puikiai tinka mūsų verslo modeliui, be to, yra mėgstamas turistų iš viso pasaulio. Atkreipėme dėmesį ir į tai, jog šį kurortą seniai pamėgo poilsiautojai iš Baltijos šalių bei Suomijos, todėl stengsimės suteikti galimybę jiems ir atostogų metu mėgautis jau pažįstamais mūsų aukštos kokybės mėsainiais. Tuo pat metu sieksime pritraukti ir naujų klientų, vietinių gyventojų, bei siūlysime jiems patiekalų, kurie yra artimi tradicinei Turkijos virtuvei,“ –teigia Ieva Salmela, “Hesburger“ plėtros direktorė.

Pirmąjį Turkijoje „Hesburger“ restoraną atidarė Suomijos ambasadorė Turkijoje Nina Vasunlahti. Pasak jos, restoranui pasirinkta puiki lokacija - pagrindinė Alanijos alėja. Geresnės vietos mieste ir nerasi. Šis kurortas yra bene labiausiai suomių pamėgta atostogų vieta. Kaip teigė N. Vasunlahti, bendrovė turėtų sulaukti gausybės ištikimų klientų. Ambasadorė palinkėjo sėkmės gaminant mėsainius ir kitus produktus, pagardintus specialiu įmonės majonezu.

“Esu labai laimingas matydamas “Hesburger” restoraną savo gimtajame mieste. Pasirinkta puiki vieta. Linkiu sėkmės visai bendrovei”, - kalbėjo Turkijos garbės konsulas Suomijoje Kuddusi Müftüoğlu.

“Hesburger” meniu Turkijoje sudarys mėsainiai, tortilijos, įvairūs kompleksai, užkandžiai ir desertai bei kita produkcija iš įprasto restoranų tinklo meniu.

Turkijoje patiekalų racionas bus papildytas dviem specialiais mėsainiais: „Köfte Hesburger” ir „Köfte sūrainiu”, jie bus gaminami iš vietinių produktų, skoniu artimų tradicinei Turkijos virtuvei.

Naujai atsidaręs restoranas įsikūrė dviejų aukštų pastate pačiame Alanijos centre adresu Şekerhane Mh. Atatürk Cd. Nr.5