Saulės energija

Daugelis „Hesburger“ įmonių tinklo restoranų apšildomi atsinaujinančia energija. Net keletas naujųjų restoranų turi ant savo stogo sumontuotus saulės kolektorių skydus, o remonto darbų metu seniesiems restoranams taip pat montuojami saulės kolektoriai.

Saulės energijos skydai šildo ne tik orą restorane, bet taip pat ir naudojamą vandenį. Šie, kartu su kitais aplinkos neteršiančiais energijos naudojimo sprendimais, sukūrė situaciją, kai tipiškas naujosiomis technologijomis pagrįstas „Hesburger“ įmonių tinklo restoranas yra visiškai nepriklausomas tiek nuo nuotolinio šildymo sistemų, tiek ir nuo tepalinių šildytuvų.

Saulės energijos skydai yra aplinkai nekenksmingas šilumos ir elektros energijos gamybos sprendimas, tinkamas ir namams bei vasarnamiams. Sumontavus saulės energijos skydus elektros energijos ir šildymo sąskaitos ženkliai sumažėja. Skydai generuoja energiją tiek vasarą, tiek žiemą ir kai debesuota.

Šiluma neprarandama

„Hesburger“ įmonių tinklo restoranuose yra įrengta šilumos atgavimo sistema. Kai oro kondicionavimo sistema nukreipia šiltą orą į lauką, išeinančio oro šiluma surenkama ir nukreipiama šildyti įeinantį šaltą orą.

Pakartotinis šilumos panaudojimas leidžia sumažinti energijos, reikalingos šildymui, kiekį, bet kartu su energijos vartojimo efektyvumą pagerinančiais sprendimais ne vienas „Hesburger“ restoranas šiandien jau visiškai nepriklausomas nuo išorinių šildymo sistemų.

Apšvietimas

Restorano vidaus ir lauko apšvietimui pritaikytos beveik aptarnavimo nereikalaujančios, mažai energijos vartojančios LED lempos ir energiją taupančios lemputės.