01.07.2014

„Hesburger“ pratęsus paramą Lietuvos krepšiniui, pristatyti rinktinės kandidatai

Didžiausias restoranų tinklas Baltijos šalyse „Hesburger“ antradienį pratęsė sutartį su Lietuvos krepšinio federacija (LKF) dėl paramos Lietuvos krepšiniui dar metams. Pasirašius sutartį šalies nacionalinės krepšinio rinktinės treneris Jonas Kazlauskas paskelbė kandidatus, kuriuos kviečia rengtis 2014 FIBA Pasaulio taurės varžyboms.

Ši diena mums itin svarbi, džiaugiamės antrus metus iš eilės prisidėdami prie Lietuvos pasididžiavimo, nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės, pergalių ir krepšinio populiarinimo. Tikimės, kad šių metų FIBA Pasaulio krepšinio čempionatas Ispanijoje Lietuvai bus toks pat sėkmingas kaip ir Europos krepšinio čempionatas pernai. „Hesburger“ jau daugelį metų skatina ir vaikų, ir suaugusiųjų aktyvų gyvenimo būdą, dažnai organizuoja sporto šventes bei įvairius fizinio aktyvumo renginius. Sportiškas gyvenimo būdas puikiai dera su mūsų bendrovės aplinkai draugiška politika visose veiklos srityse“, – sakė „Hesburger“ plėtros direktorė Ieva Salmela.

Malonu, kad energingas ir veržlus tarptautinis tinklas prisideda ir prie Lietuvos krepšinio pergalių tarptautinėse arenose. Tikimės, kad šis bendradarbiavimas bus ilgalaikis ir duos naudos visiems”, – sakė LKF generalinis sekretorius Mindauga Špokas.

„Hesburger” papildė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės partnerių gretas pernai vasarą. Restoranų tinklas prisidėjo padedant rinktinei ruoštis Europos krepšinio čempionatui. „Hesburger” jau daugelį metų bendradarbiauja su sporto federacijomis visose trijose Baltijos šalyse bei Suomijoje. 2009 metais už ilgalaikį bendradarbiavimą Suomijoje sporto federacija apdovanojo „Hesburger“ įmonių tinklą „Metų partnerio” prizu.

Tuo tarpu į Lietuvos vyrų rinktinės stovyklą J.Kazlauskas pakvietė 17 žaidėjų. Planuojama, kad sportuoti Palangoje pradės 14 žaidėjų – dėl įvairių aplinkybių vėluos NBA lygoje žaidžiantys Donatas Motiejūnas ir Jonas Valančiūnas bei Jonas Mačiulis.

D.Motiejūno ir J.Mačiulio laukiama antroje liepos pusėje, J.Valančiūnas dėl „Raptors“ sudaryto vasaros treniruočių plano užtruks šiek tiek ilgiau – jis į stovyklą turėtų atvykti rugpjūčio pradžioje

Visada laikausi principo, kad rinktinėje turi žaisti stipriausi. Bet iš pokalbių su krepšininkais sezono metu žinojau, kad yra žaidėjų, kurie turi traumų, rimtesnių sveikatos problemų. Dėl to Robertas Javtokas ir Linas Kleiza pasiprašė, kad šią vasarą galėtų išsigydyti senas traumas“, - pristatydamas kandidatų sąrašą sakė J.Kazlauskas.

Pasak jo, NBA šiek tiek atsainiai žiūri į FIBA pasaulio čempionatus.

Be abejo, nėra gerai, kad ir Jonas (Valančiūnas), ir Donatas negalės sportuoti kartu su visais nuo pradžių, bet yra kaip yra. Tuo tarpu Jonas Mačiulis, kuris jaučia šiokius tokius skausmus, sportuos pagal individualų fizinio parengimo trenerio planą ir prie visų kandidatų planuoja prisijungti po poros savaičių“, - sakė rinktinės treneris.