17.06.2014

„Hesburger” prie Vilniaus oro uosto atidarė dviejų aukštų „drive-in“ restoraną

Didžiausias restoranų tinklas Baltijos šalyse bei Suomijoje „Hesburger” šią savaitę netoli Vilniaus oro uosto, Dariaus ir Girėno g. 19A atidarė 13-ą restoraną sostinėje.

Hesburger” savo veiklą vysto keliomis kryptimis. Neseniai pradėjome plėstis rytų kryptimi, atidarėme pirmajį restoraną Turkijoje, Alanijos mieste. Tačiau stabiliai įgyvendiname ir konstruktyvios restoranų tinklo plėtros planus Baltijos šalyse. Naujasis restoranas - jau 38-asis Lietuvoje bei 13-asis Vilniuje. Ši vieta bus patogi norintiems užkąsti keliaujant oro uostą ar grįžtant namo, važiuojant apsipirkti į vieną didžiausių prekybos centrų Vilniuje. Mes visuomet stengiamės, kad mūsų restoranai būtų patrauklūs tiek Lietuvos gyventojams, tiek šalies svečiams – juos įkuriame patogioje lokacijoje, teikiame specialius pasiūlymus, klientai gali rinktis iš gausybės skanių bei maistingų patiekalų,”- teigia Ieva Salmela, „Hesburger” plėtros direktorė.

Į naująjį „drive – in“ restoraną, duris atvėrusį Vilniuje Dariaus ir Girėo g. 19A, bendrovė investavo 5 milijonus litų, priėmė 8 naujus darbuotojus. Dviejų aukštų, 331,17 kv. m. pločio restorane įrengtos 78 sėdimos vietos.

Pasak Ievos Salmelos, kompanija savo veiklą plečia dvejomis kryptimis. Šiemet „Hesburger” jau atidarė tris restoranus Rusijoje, vieną Turkijoje bei toliau tęsia plėtrą Baltijos šalyse ir Suomijoje.

Kaip teigė Ieva Salmela, investicijas Lietuvoje skatina sėkminga restoranų veikla, pernai apyvarta šalyje sudarė 36 milijonus litų. Lyginant su 2012 m., ji išaugo 13,2 proc., o tai yra didžiausias augimas Baltijos šalyse.

Pasak Ievos Salmelos, šiemet Lietuvoje „Hesburger” ketina atidaryti dar vieną restoraną. Iš viso 2014 m. bendrovė atidarys du restoranus Lietuvoje, penkis Latvijoje ir tris Estijoje, investicijos Baltijos regione sieks 25 milijonus litų.