24.07.2014

„Hesburger” 300 kv. m. restoraną Utenoje su vaikų žaidimo aikštele atidarys šį rudenį

Didžiausias restoranų tinklas Baltijos šalyse bei Suomijoje „Hesburger” šį rudenį atidarys pirmąjį restoraną Utenoje, Basanavičiaus g. 52. Naujoji maitinimo įstaiga kvies šeimas su vaikais pasimėgauti ne tik gardžiu maistu, bet ir erdvia žaidimų aikštele. Šiuo metu 38 „Hesburger“ restoranai veikia aštuoniuose Lietuvos miestuose. 39-asis, kuris duris atvers Utenoje, tinklo veiklos geografiją išplės iki devynių šalies miestų.

“Mūsų verslo filosofija pagrįsta tuo, kad mes savo klientams siekiame būti lengvai pasiekiami. Tinklo restoranų lokacijas planuojame taip, kad jos būtų patogios tiek miestuose, tiek tiek ir mažesnėse gyvenvietėse, meniu kuriame tokį, kad patenkintų įvairų skonį, stengiamės, kad tiek vaikai, tiek suaugę būtų patenkinti apsilankę mūsų restoranuose. Todėl Utenos restorane nusprendėme įkurti ir žaidimų aikštelę, joje laisvai žaisti ir išdykauti galės visi Utenos bei mieste besisvečiuojantys vaikai. Žaidimų aikštelė yra puikus sprendimas šeimoms, kadangi tėvai gali ramiai pavalgyti ir pailsėti, o vaikai - žaisti. Be to, naujojoje vietoje mažuosius su tėveliais kviesime švęsti gimtadienius”, - teigia Ieva Salmela, „Hesburger” plėtros Baltijos šalims direktorė.

Pasak I. Salmela, svarbu paminėti, kad „Hesburger” patiekalų gamybai naudoja tik aukščiausios kokybės žaliavas. Restoranų tinklas daugumą restoranų įkūrė didžiuosiuose miestuose, tačiau bendrovei svarbu, kad ir mažesnių miestelių gyventojai galėtų mėgautis kokybiškais „Hesburger” patiekalais. „Hesburger” restoranai duris jau atvėrė Mažeikiuose, Marijampolėje, Alytuje, laikas atėjo atidaryti restoraną ir Utenoje.

Bendrovė į naująjį restoraną, kuris duris greit atvers Utenoje, prekybos centro „Senukai” antrajame aukšte, investavo daugiau kaip 1,7 mln litų. Restoranas įsikurs 300 kv. metrų patalpose, jame bus sukurta dešimt naujų darbo vietų.