Vertybės

Mūsų vertybės visada buvo tos pačios: rūpestingas aptarnavimas, patikimumas, tikslo siekimas ir verslumas. Nors jums gali atrodyti, kad tai tik žodžiai, mums jie pirmiausia reiškia veiksmus. Tai tie veiksmai, kuriais tikrai vadovaujamės vykdydami visus mūsų veiklos aspektus: nuo klientų aptarnavimo iki partnerysčių.

Rūpestingas aptarnavimas suteikia svarbiausią galimybę užtikrinti, kad Jūs mūsų restoranuose jaustumėtės laukiami ir būtumėte aptarnaujami greitai, su malonia šypsena. Mūsų tikslas pasiūlyti klientams geriausią aptarnavimą šiame viešojo maitinimo sektoriuje.

Patikimumas pabrėžiamas ypač tada, kai kalbame apie mūsų darbuotojus ir partnerius. Kitas mūsų santykių su klientais kertinis akmuo – aukštas klientų pasitikėjimas mūsų tinklu ir produktais. Mes norime būti verti Jūsų pasitikėjimo. Visada.

Tikslo siekimas – pagrindinis veiksnys kuriant atsakomybės, motyvacijos ir aktyvumo principais pagrįstą darbo aplinką. Iš tiesų, mes skatiname darbuotojus tobulėti ir drąsiai imtis iniciatyvos.

O kaipgi verslumas? Jis sudaro „Hesburger“ tinklo pamatą. Mūsų požiūriu, verslumas yra sunkus darbas, tikėjimas savo jėgomis ir noras tobulėti. Kiekvieną dieną.