Darbuotojai

Laimingi darbuotojai – nauda visiems: pasitenkinimas motyvuoja darbuotojus ir padeda susitvarkyti su darbu. Tai taip pat atsispindi klientų aptarnavime ir pagerina darbo rezultatus. Pasitenkinimui darbu įtakos turi daugybė skirtingų dalykų, tačiau kartu su vieninga darbo bendruomene tai tampa ypač svarbiu vaidmeniu, kai, pvz., restorano klientai labai skuba, o personalas darbe jaučia spaudimą. Niekas neturėtų jaustis paliktas vienas. Iš tiesų, „Hesburger“ rūpinasi, kad visų darbo pamainų metu visada darbo vietoje būtų arba restorano vadovas, arba pamainos vadovas. Tačiau tai ne visada įmanoma, nes kai kuriuose restoranuose vienu metu dirba tik vienas asmuo.

Pasitenkinimas darbu ir susitvarkymas su darbu yra glaudžiai susiję su profesinės kompetencijos augimu. Kad darbuotojai turėtų laiko įgyti šią kompetenciją, viena iš svarbiausių pasitenkinimo darbu sąlygų yra darbo santykių pratęsimas ir jų palaikymas.

Vieningas šeimos verslas

Laikydamasi „Hesburger“ socialinės atsakomybės programos tikslų, 2017 m. įmonė inicijavo darbuotojams skirtas motyvacines žinutes, taip sustiprindama šeimos verslo bendrumo jausmą. Svarbūs motyvacijos šaltiniai yra stipri kolektyviškumo dvasia bei supratimas, kad kiekvienas darbuotojas ir padalinys vaidina svarbų vaidmenį. Daug „Hesburger“ restoranų yra įsikūrę mažesniuose miesteliuose ir jų darbuotojams sunku susitikti su kitų restoranų darbuotojais. Visumos suvokimas taip pat padeda darbuotojams suprasti restoranų tinklo instrukcijas ir jų laikymosi svarbą.