13.06.2016

„Prie Molėtų – pirmasis skaitmenizuotas „Hesburger“ restoranas Lietuvoje“

Didžiausias Baltijos šalyse ir Suomijoje greitojo maisto restoranų tinklas „Hesburger“ šalia Molėtų, Kanapelkos kaime, Aplinkkelio g. 165, atidarė pirmąjį skaitmenizuotą restoraną mūsų šalyje. Šis restoranas – 45-asis Lietuvoje, į jo statybą tinklas investavo daugiau kaip 1 mln. eurų, sukurtos 9 naujos darbo vietos.

 Naujajame „Hesburger“ restorane prie Molėtų pirmą kartą Lietuvoje buvo įgyvendinta naujovė – kasų meniu, produktų meniu, reklaminiai plakatai bei visa kita informacija klientams restorano viduje ir „drive-in“ dalyje yra pateikiama skaimeniniuose ekranuose, popierius šiam tikslui nebebus naudojamas. Ši gamtai draugiška ir išteklius tausojanti koncepcija prieš metus pradėta diegti mūsų tinkle Suomijoje, o nuo šiol visi mūsų restoranai, kurie bus atidaromi arba renovuojami Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje, bus įrengiami šiuo būdu“, - sakė „Hesburger” plėtros direktorė Baltijos šalims Ieva Salmela.

Pasak jos, ši inovatyvi koncepcija leis patogiau ir efektyviau pateikti visą informaciją klientams. Investicijos į šią inovaciją naujajame restorane siekė 20 tūkst. eurų. Restorane, kurio plotą sudaro 150 kv. metrų, įrengtos 32 sėdimos vietos lankytojams, važiuotiems klientams teikiama „drive-in“ paslauga.

Naujasis mūsų tinklo restoranas įsikūrė visai šalia Molėtų, kurie garsėja savo ežerų ir gamtos grožiu bei pritraukia daug poilsiautojų, ypač vasaros sezonu. Į intensyvaus eismo zonoje esantį restoraną bus patogu užsukti ir vietos gyventojams, ir į gamtą poilsiauti vykstantiems žmonėms“, - sakė I. Salmela.

Per 2016 m. „Hesburger“ mūsų šalyje planuoja investuoti 3,5 mln. eurų ir atidaryti 3 naujus restoranus. Planuojama, kad investicijos į plėtrą Latvijoje sieks 2 mln. eurų, Estijoje - 1,5 mln. eurų.