Pirkimai

Standartiniame „Hesburger“ asortimente yra daugybė gaminių, pagamintų iš daugiau nei šimto skirtingų žaliavų. Kontroliuoti kiekvienos atskiros žaliavos tiekimo grandinę iki pirminės gamybos yra pakankamai sunku, todėl šis procesas grindžiamas tiksliai apibrėžtais reikalavimais ir prekių tiekėjų įsipareigojimu jų laikytis.

„Hesburger“ pirkimai vykdomi centralizuotai, o įvairios žaliavos visada išbandomos produkto kūrimo etape. Žaliavų pasirinkimui įtakos turi daugelis dalykų, pvz., skonis, kokybė, prieinamumas, kilmės vieta, kaina ir pristatymo patikimumas. Remdamasi šiais kriterijais, įmonė parenka „Hesburger“ tinkamiausias žaliavas. Įmonė visuomet stengiasi įsigyti kiek įmanoma daugiau skirtingų žaliavų iš tų pačių tiekėjų. Tai padeda atlikti auditą bei tiekimo grandinės kontrolę ir palengvina, pvz., CO2 palikto pėdsako kompensavimą.

„Hesburger“ etikos principai taikomi ir tiekimo grandinei. Reikalaujama, kad prekių ir paslaugų tiekėjai laikytųsi „Hesburger“ etikos principų, o vykdymas yra stebimas kartu atliekant auditą.

„Hesburger“ ypač vertina nuoširdžią partnerystę ir ilgalaikį bendradarbiavimą.