05.10.2014

Penktadienį duris atvėrė pirmasis Utenoje „Hesburger” restoranas

„Hesburger”, didžiausias restoranų tinklas Baltijos šalyse bei Suomijoje, atidarė pirmąjį restoraną Utenoje, Basanavičiaus g. 52. Naujoji maitinimo įstaiga kvies šeimas su vaikais pasimėgauti ne tik gardžiu maistu, bet ir erdvia žaidimų aikštele. Iki šiol aštuoniuose Lietuvos miestuose veikia 38-i „Hesburger“ restoranai. 39-asis, kuris duris atvėrė Utenoje, tinklo veiklos geografiją išplėtė iki devynių šalies miestų.

Utena yra jau devintasis miestas, kuriame veikia mūsų restoranai. Džiaugiamės, kad pasimėgauti maistu mūsų restoranuose gali visi šalies gyventojai. Planuojame restoranų lokacijas siekdami plačios verslo geografijos, kitaip tariant, kad užtikrinti, kad maistas būtų prieinamas kuo daugiau žmonių. Mums svarbu, kad valgiaraštis patenkintų kiekvieno skonį, o mūsų restorane jaukiai jaustųsi ir suaugę žmonės, ir vaikai. Kai kuriuose restoranuose, pagal galimybes, vaikams siūlome žaisti žaidimų aikštelėse, įkurtose restorano patalpose arba lauke šalia restorano. Tai ypač svarbu šeimoms, kurių suaugę nariai gali valgyti, šnekučiuotis bei maloniai leisti laiką, tuo tarpu vaikams smagu pažaisti žaidimų aikštelėje. Taip pat mes siūlome mūsų aikštelėse įdomiau atšvęsti gimtadienius. Būtent toks restoranas atidarytas ir Utenoje. „Hesburger” tikslas – savo svečiams sukurti kuo didesnė komfortą”, - sako Ieva Salmela, „Hesburger” plėtros direktorė.

Bendrovė į naująjį restoraną, kuris duris atvėrė Utenoje, prekybos centro „Senukai” antrajame aukšte, investavo daugiau kaip 1,7 mln litų. Restoranas įsikūrė 300 kv. metrų patalpose, jame sukurta dešimt naujų darbo vietų.

Pasak I. Salmelos, restoranų tinklo patiekalų galima paskanauti daugumoje didžiųjų Lietuvos miestų, tačiau bendrovei svarbu, kad ir mažesnių miestelių gyventojai galėtų mėgautis „Hesburger” patiekalais, pagamintais iš aukščiausios kokybės žaliavų. Sparčią tinklo plėtrą skatina sėkmingi verso rezultatai bei ištikimi klientai, kurie vertina bendrovės tiekiamą maistą regioninėse vietovėse.