01.02.2017

Baltarusijoje – pirmasis „Hesburger“ restoranas

„Hesburger“, didžiausias greitojo maisto restoranų tinklas Baltijos šalyse ir Suomijoje, tęsdamas tarptautinę tinklo plėtrą, Baltarusijoje atidarė pirmąjį savo restoraną. Į naująjį restoraną Minske bendrovė investavo 300 tūkst. eurų ir šiais metais šiame mieste planuoja atidaryti dar keletą restoranų.

Baltarusija – jau devintoji rinka „Hesburger“ veiklos žemėlapyje. Naujasis restoranas Minske duris atvėrė prekybos centre „Almi“, jame sukurtos 25 naujos darbo vietos.

„Baltarusijos gyventojai neretai keliauja į Baltijos šalis ir jau yra gerai susipažinę su „Hesburger“ siūlomais produktais. Tad žingsnis į šią rinką buvo logiškas ir jį įgyvendinome kartu su franšizę įsigijusiais verslo partneriais“, - sakė „Hesburger” tarptautinės plėtros direktorė Ieva Salmela.

Šioje šalyje bus siūlomi patiekalai iš įprastinio bendrovės valgiaraščio. Iš Suomijos bus importuojami vieni svarbiausių ingredientų, nulemiančių išskirtinį patiekalų skonį – padažai ir majonezas, kurie yra gaminami „Hesburger“ gamykloje Karinos mieste.

Šiuo metu daugiau kaip 440 „Hesburger“ restoranų veikia jau 9-iose šalyse: 269 restoranai dirba Suomijoje, 42 – Estijoje, 45 – Latvijoje, 46 – Lietuvoje, 33 – Rusijoje, 3 – Ukrainoje, 3 – Vokietijoje, po vieną – Bulgarijoje ir Baltarusijoje.