20.05.2015

„Hesburger“ į naują restoraną Klaipėdos prieigose investavo 1,1 mln. eurų

Didžiausias Baltijos šalyse ir Suomijoje greitojo maisto restoranų tinklas „Hesburger“ Klaipėdos rajone, Sudmantuose, atidarė naują restoraną, į kurį investavo 1,1 mln. eurų.

Tai – 41-asis tinklo restoranas Lietuvoje.

 Naujajame beveik 240 kv. metrų bendro ploto restorane sukurta 10 naujų darbo vietų, lankytojams numatyta 80 sėdimų vietų, skubantiems teikiama ir „drive – in“ paslauga. Vaikams skirta žaidimo vieta restorano viduje, netrukus jiems bus įrengta ir speciali žaidimų aikštelė lauke.

 „Pats pirmasis mūsų tinklo restoranas Lietuvoje atvėrė duris prieš 8 metus būtent uostamiestyje. Šiandien atidaromas naujasis restoranas yra jau 5-asis Klaipėdoje ir jos apylinkėse. Jis įkurtas patogioje vietoje, kur susikerta dideli transporto srautai, yra lengvai pasiekiamas vykstant į Klaipėdą bei kitus pajūrio miestus“, - sakė „Hesburger” plėtros direktorė Baltijos šalims Ieva Salmela.

 Pasak jos, Klaipėdos prieigose, Sudmantuose, atidarytas restoranas – dalis šių metų „Hesburger“ plėtros ir investicijų plano Lietuvoje. Bendrovė mūsų šalyje šiemet ketina atidaryti dar 2 naujus restoranus. Šiuo metu „Hesburger” restoranai veikia 10-yje Lietuvos miestų – ne tik didžiuosiuose, bet ir regioniniuose.

 „Praėjusiais metais „Hesburger“ Lietuvoje augo sparčiausiai iš visų Baltijos valstybių. Matydami tolesnio augimo potencialą, plečiame restoranų tinklą, o taip pat – ir jame siūlomų patiekalų asortimentą“, - sakė I.Salmela.

 Šiuo metu vien tik Baltijos šalyse veikia 118 „Hesburger“ restoranų. Šiemet į naujus restoranus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bendrovė jau investavo 2,1 mln. eurų.