14.11.2015

„Hesburger“ atidaro naują restoraną Trakų Vokėje

Didžiausias Baltijos šalyse ir Suomijoje greitojo maisto restoranų tinklas „Hesburger“ toliau įgyvendindamas savo plėtros planus Lietuvoje, rytoj, šeštadienį, atidarys restoraną su „drive-in“ paslauga Trakų Vokėje, Tiškevičiaus g. 19. Dar šį mėnesį tinklas planuoja atidaryti dar vieną restoraną prekybos centre „Ozas“.

 Restoranas Trakų Vokėje – 42-asis Lietuvoje, į jo statybą tinklas investavo 0,9 mln. eurų. Jame sukurtos 7 naujos darbo vietos.

 „Restoranas įsikūrė Vilniaus prieigose, labai intensyvaus eismo vietoje, tad jame bus patogu sustoti pavalgyti ar užkąsti ne tik šalia gyvenantiems ir dirbantiems žmonėms, bet ir keliaujantiems į Trakus, pietinę Lietuvos dalį ar vykstantiems į kaimyninę Lenkiją“, – sakė „Hesburger” plėtros direktorė Baltijos šalims Ieva Salmela.

 Pasak jos, Lietuva yra sparčiausiai auganti rinka iš visų Baltijos šalių. „Mūsų investicijos ir plėtros planai paremti rinkos augimo pajėgumais, ir Lietuvos rinka demonstruoja labai gerus rezultatus: pirmąjį šių metų pusmetį „Hesburger“ pardavimų apimtys Lietuvoje augo 18 proc., palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai. Tuo tarpu Latvijoje augimas per šį laikotarpį sudarė 4,6 proc., Estijoje – 1,5 proc.“, – sakė I. Salmela.

Šiuo metu „Hesburger” restoranai veikia 10-yje Lietuvos miestų.