26.03.2018

„Hesburger" spurtuoja Bulgarijoje – atidaro devynis naujus restoranus

Šį pavasarį didžiausias Baltijos šalyse ir Suomijoje greitojo maisto restoranų tinklas „Hesburger“ itin sparčiai plečiasi Bulgarijoje – tinklo restoranų skaičius šioje šalyje artimiausiomis savaitėmis išaugs dvigubai ir pasieks 16.

Bulgarijoje įsigijome septynis restoranus, kuriuose iki šiol veikė „Burger King" užkandinės, dar du restoranus atidarysime kitose naujose vietose. Šio sandorio dėka „Hesburger" taps pastebimu Bulgarijos greitojo maisto rinkos dalyviu. Planuojame, kad devyni nauji „Hesburger" restoranai atvers duris per artimiausias kelias savaites“, - sakė „Hesburger“ tarptautinės plėtros ir rinkodaros direktorė Ieva Salmela. 

Nauji „Hesburger" restoranai Bulgarijoje įsikurs Saulėto kranto kurorte, Sliveno ir Plovdivo miestuose bei kitose patraukliose vietose, pavyzdžiui, šalia pagrindinių kelių.

Bulgarijos rinka mūsų tinklui yra patraukli savo dydžiu. Šiais metais mes norime paskatinti klientus išbandyti mūsų produktus ir stiprinti savo prekės ženklo žinomumą“, - sakė I. Salmela. 

Planuoja 50 restoranų

„Hesburger" Bulgarijoje planuoja per ateinančius dešimt metų atidaryti 50 restoranų ir išplėsti tinklą visos šalies mastu.

Šiemet investicijos šioje šalyje sudarys apie 6-7 milijonus eurų. Planuojama, kad per dešimt metų investicijos Bulgarijoje pasieks 35 milijonus eurų.

„Hesburger" Bulgarijoje siūlo savo gerai žinomus produktus: mėsainius, tortilijas, užkandžius ir desertus. Meniu taip pat yra specialus gėrimas airanas, gaminamas jogurto pagrindu.