29.08.2017

„Hesburger” plečia tarptautinį tinklą: sparčiausia plėtra – Bulgarijoje

Suomijos greitojo maisto restoranų tinklas „Hesburger”, veikiantis devyniose šalyse, šiemet toliau plečiasi tarptautiniu mastu. Šiais metais tinklas sparčiausiai auga Bulgarijos rinkoje, kur jau atidaryti trys nauji restoranai, planuojami dar du.

Per šiuos metus tinklas įvairiose šalyse atidarė devynis naujus restoranus. Po vieną greitojo maisto restoraną šiemet atidaryta Lietuvoje ir Baltarusijoje, keturi atidaryti Rusijoje (franšizės būdu), o trys – Bulgarijoje. Iki metų pabaigos „Hesburger“ planuoja atidaryti dar tris restoranus Rusijos rinkoje, o Baltijos šalyse per šiuos metus duris atvers aštuoni nauji restoranai – keturi Lietuvoje, du Estijoje ir du – Latvijos sostinėje. Iš viso į plėtrą Baltijos šalyse tinklas šiemet investuos 10 mln. eurų.

Šį rudenį taip pat planuojama atidaryti dar du restoranus Bulgarijoje, tad šios šalies rinkoje šiemet vyksta pati sparčiausia plėtra. Pasak „Hesburger“ tarptautinės plėtros direktorės Ievos Salmelos, planuojama, kad per artimiausius 10 metų Bulgarijoje tinklas išaugs iki 50 restoranų, į kuriuos bus investuota 35 mln. eurų.

„Įvertinę ankstesnius bei dabartinius verslo rodiklius, mes nusprendėme investuoti bei reinvestuoti pelną į naujų restoranų plėtrą. Kalbant apie Bulgarijos rinką, be abejonės, nebuvo paprasta atidaryti pirmą restoraną naujoje šalyje, kadangi mums ši rinka nebuvo pažįstama. Vis dėlto matėme didelį klientų susidomėjimą ir tai lėmė sprendimą atidaryti tiek daug restoranų šioje šalyje. Tuo pat metu investuojame ir į esamų restoranų modernizavimą, asortimento papildymą ir kitas sritis, kad užtikrintume aukšto lygio paslaugas savo klientams“, - sakė I. Salmela.  

Šiuo metu Lietuvoje „Hesburger” turi 47 restoranus.Šiuo metu „Hesburger“ visose Baltijos šalyse turi 133 restoranus, iš jų Latvijoje veikia 44, Estijoje – 42.