Mažiau atliekų

„Hesburger“ aktyviai siekia mažinti dėl veiklos susidarančių atliekų kiekį. Mes naudojame, kiek įmanoma mažiau, pakavimo medžiagų, be to, mėsainiams ir vaikų maistui nenaudojame kartoninių dėžučių. Ir dar – su gėrimais automatiškai nebetiekiama dangtelių ir šiaudelių.

Siekdama rasti būdų, kaip sumažinti atliekų kiekį, „Hesburger“ taip pat bendradarbiauja su tiekėjais. Jei tik įmanoma, gamybos atliekos yra rūšiuojamos.

Mažesnės pakuotės padeda tausoti gamtą

Pakavimo medžiagos, naudojamos „Hesburger“ restoranuose, nuolat tobulinamos, todėl jos tampa ekologiškesnės. Pavyzdžiui, bėgant metams, buvo sumažintos ir paplonintos mėsainių pakuotės. Kruopščiai parinktos pakavimo medžiagos ir metodai kasmet padeda išvengti nemažai nereikalingų pakuočių atliekų.

Šiuo metu „Hesburger“ mėsainiai visada patiekiami įvynioti. Jau daugelį metų visiškai atsisakyta kartono ir plastikinės taros. Biologiškai skaidžioms pakuotėms atsparumo drėgmei suteikia ekologiška ir skaidi jų danga.

Net ir šiaudeliai dabar gaminami iš polipropileno, kurio gamyba mažiau veikia aplinką, nei anksčiau naudotas polistirenas. Medžiagos yra nuolat kuriamos, „Hesburger“ nuolat ieško naujų, aplinkai nekenksmingų, medžiagų.

Miškams nekenksmingi gėrimų puodeliai

„Hesburger“ šaltų ir karštų gėrimų puodeliai yra sertifikuoti PEFC (Miškų sertifikavimo schemų patvirtinimo programa). Miškų sertifikavimo programa leidžia puodelių gamyboje atsižvelgti į miškų darnaus vystymosi standartus. Produktams gaminti naudojamos žaliavinės medienos kilmę galima atsekti iki pat miško. Puodelius gamina „Hesburger“ ilgametis partneris „Huhtamäki Foodservice Finland Oy“.

Elektroninės sąskaitos faktūros

Suomijoje vartotojai kasmet gauna iki 300 mln., o įmonės – maždaug 180 mln. sąskaitų faktūrų. „Hesburger“ pradėjo naudoti elektronines sąskaitas faktūras, taip prisidėdamas prie jų kiekio mažinimo.

Pasitelkus elektronines sąskaitas faktūras, išmetamo anglies dioksido kiekis maždaug per pusę mažesnis, negu naudojant popierines sąskaitas faktūras. Atsižvelgiant į transportavimo poveikį, naudojant elektronines sąskaitas faktūras išmetamo anglies dioksido kiekis gali sumažėti net iki 90 %.