20.11.2014

„Hesburger“ didina vaikų žaidimų aikštelių skaičių Lietuvoje

Didžiausias restoranų tinklas Baltijos šalyse bei Suomijoje „Hesburger” ir toliau planuoja tinklo plėtrą Baltijos regione bei ketina didinti restoranų su integruotomis vaikų žaidimų aikštelėmis skaičių. Restoranų tinklas jau įkūrė dvidešimt penkias vaikų žaidimų aikšteles Baltijos šalyse, penkias iš jų - Lietuvoje.

„Žaidimų aikštelė yra puikus būdas maloniai praleisti laiką šeimoms, kadangi tėvai gali ramiai pavalgyti ir pailsėti, o vaikai tuo pačiu metu nevaržomi žaisti. Be to, šioje aplinkoje mažuosius su tėveliais kviečiame švęsti gimtadienius. Siekiame, kad šeimoms restorane visuomet būtų malonu - tiek išsiruošus apsipirkti ir nutarus pailsėti, tiek po ilgos kelionės automobiliu prireikus trumpos pertraukėlės ar tiesiog ketinant smagiai praleisti laiką su šeima ar draugais. Šiandien Lietuvoje veikia penkios vaikų žaidimų aikštelės: dvi Vilniuje, viena Kaune, viena Mažeikiuose ir viena Utenoje”, – teigia Ieva Salmela „Hesburger” plėtros direktorė.

Pasak Ievos Salmelos, yra dviejų tipų „Hesburger” žaidimų aikštelės: lauko ir restorano viduje. Abiejų tipų aikštelės yra padengtos specialiai vaikams pagamintu, minkštu paviršiumi. Aikštelėse restorano viduje įrengtos vaikiškos čiuožyklos, labirintai bei loginį mastymą skatinantys užsiėmimai. Tuo tarpu žaidimų aikštelėse lauke įrengtos sūpynės, laipiojimo statiniai ir čiuožyklos. Aikštelės suprojektuotos 3-8 metų amžiaus vaikams. Visos jos pastatytos pagal Europos Sąjungos saugumo reikalavimus.

Kaip teigia „Hesburger“ plėtros direktorė, vaikams viena įdomiausių pramogų mūsų restoranuose yra žaisliniai automobiliukai, kuriais jie gali „važinėtis“ nemokamai. Tokių vaikiškų automobilių visuose Baltijos šalių restoranuose yra dvylika. Iš jų du Lietuvoje: vienas yra Kauno restorane Ramučiuose, o kitas - Panevėžyje, Šilagalio restorane.
Restoranų tinklas iš viso įrengė aštuoniolika žaidimų aikštelių restoranų viduje ir septynias lauke. Naujausiai įrengta Utenoje.