08.06.2023

Gariūnuose – naujas „Hesburger“ restoranas

Didžiausias Baltijos šalyse ir Suomijoje greitojo maisto restoranų tinklas „Hesburger“ šiandien Vilniuje, Gariūnų aklg. 4, atidaro naują restoraną. Bendrovė į jo statybas ir įrengimą investavo 1,8 mln. eurų ir sukūrė 20 naujų darbo vietų.

„Naujasis „Hesburger“ restoranas yra itin strategiškoje miesto vietoje, kur jungiasi svarbūs transporto ir prekybiniai mazgai. Naujoji vieta išplės maisto pasiūlą keliaujantiems, atvykstantiems apsipirkti bei aplinkinių įmonių darbuotojams“, -  sakė „Hesburger” tarptautinės plėtros direktorė Ieva Salmela. 

Tai – 59-asis „Hesburger“ restoranas Lietuvoje. Naujojo restorano Gariūnuose plotas siekia beveik 230 kv. metrų, viduje įrengtos 58 sėdimos vietos lankytojams, o taip pat – erdvi lauko terasa. Automobiliu atvykstantiems klientams teikiama maisto išsivežti paslauga.

Restoranų tinklo „Hesburger“ pardavimai pernai Lietuvoje viršijo 47,1 mln. eurų – tai beveik 30,5 proc. daugiau negu 2021 m.Šiuo metu „Hesburger“ visose Baltijos šalyse turi 160 restoranų: 59 Lietuvoje, 51 Latvijoje ir 50 Estijoje. „Hesburger“ tinklas taip pat veikia Suomijoje (278), Bulgarijoje (26), Ukrainoje (7) ir Vokietijoje (2)  – visą tinklą pasaulyje sudaro 472 restoranai.