Naudojimosi „Hesburger“ interneto paslauga sąlygos

Bendroji informacija

Šios naudojimosi sąlygos taikomos interneto svetainėms, priklausančioms „Burger-In Ltd.“ ir jos filialams (toliau tekste – „Hesburger“), bei minėtose interneto svetainėse esančiam žiniatinklio turiniui (toliau kartu tekste – „Paslauga“). Paslaugos tikslas – suteikti klientui informaciją apie „Hesburger“ produktus ir paslaugas.

Naudodamasis interneto paslauga, naudotojas sutinka su šiomis naudojimosi sąlygomis.

Asmens duomenų tvarkymas

„Hesburger“ tvarko ir renka klientų asmens duomenis tam, kad galėtų teikti paslaugas, taip pat palaikyti ir plėtoti santykius su klientais. Išsamesnės informacijos apie asmens duomenų tvarkymą naudotojas gali rasti „Hesburger“ privatumo politikoje.

Intelektinės nuosavybės teisės ir autorių teisės į Paslaugą

Paslauga ir jos turinys, įskaitant prekių ženklus, prekybinius pavadinimus, informaciją apie gaminius ir paveikslėlius, yra „Hesburger“ ir/arba jos partnerių nuosavybė, saugoma autorių teisių įstatymais ir tarptautiniais susitarimais dėl intelektinės nuosavybės teisių. Visos teisės į Paslaugą ir jos turinį yra saugomos, nebent minėtosios teisės yra suteikiamos atskirai pagal šias naudojimosi sąlygas.

Paslauga leidžiama naudotis tik asmeninėms, nekomercinėms reikmėms. Medžiagą galima peržiūrėti, ją naršyti ir išsaugoti galiniame įrenginyje bei atsispausdinti asmeninėms reikmėms. Be aiškaus „Hesburger“ rašytinio sutikimo kopijuoti, kitaip saugoti, skolintis, persiųsti ir kitaip, net iš dalies, naudoti Paslaugoje esančią medžiagą draudžiama.

Interneto paslaugoje skelbtini pranešimai spaudai gali būti naudojami viešųjų ryšių tikslais su sąlyga, jei nėra paminėtas informacijos šaltinis.

„Hesburger“ atsakomybė  

„Hesburger“ neatsako už jokias išlaidas, nuostolius arba kitus galimus nuostolius, kurie gali atsirasti naudojantis Paslauga arba dėl joje pateiktos informacijos.

„Hesburger“ negarantuoja Paslaugos prieinamumo arba jos nepertraukiamo ar nepriekaištingo veikimo. Jei privalomi teisės aktai nenustato kitaip, „Hesburger“ nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius, atsiradusius dėl Paslaugos naudojimo ar sustabdymo.

Trečiųjų šalių paslaugos

Paslaugoje gali būti nuorodų į interneto svetaines, kurios priklauso arba yra administruojamos trečiųjų šalių. „Hesburger“ neatsako už trečiųjų šalių interneto svetainių veikimą, turinį ir kitas ypatybes. Apsilankydamas šiose interneto svetainėse ir prieš jas naudodamas, naudotojas privalo sutikti su tose svetainėse esančiomis bet kokiomis naudojimosi sąlygomis.

Slapukai

„Hesburger“ Paslaugoje naudojami slapukai. Slapukas yra tekstinis failas, išsaugomas naršyklėje, kai tik naudojamasi Paslauga. Slapukai įgalina keletą funkcijų: pvz., Paslaugos naudotojų srauto apimties stebėjimą ir duomenų apie tai, kaip ir kada naudojamasi Paslauga, kaupimą. „Hesburger“ sukaupti duomenys gali būti naudojami siekiant, kad Paslauga taptų įdomesnė ir patogesnė naudotojui.

Naudotojas gali neleisti naudoti slapukų, pakeisdamas savo naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos apie konkrečios naršyklės naudotojo instrukcijas galite gauti iš naršyklės paslaugų teikėjo. Kad naudotojo patirtis būtų kiek įmanoma pati geriausia, „Hesburger“ rekomenduoja įjungti slapukus. 

Kitos sąlygos

„Hesburger“ gali savo nuožiūra keisti, atnaujinti, panaikinti arba pašalinti Paslaugą, jos turinį arba jų dalis.