DARBUOTOJŲ ISTORIJA #13

Siekti daugiau įkvepia ir kitų sėkmė

 Studentė Gabrielė „Hesburger“ Kauno Molo restorane dirba „Hesburger“ beveik metus ir labai džiaugiasi, kad nusprendė pradėti kaupti darbo patirtį būtent šioje įmonėje.

 „Nusprendžiau išbandyti šį darbą per pirmąjį karantiną. Kadangi mano specialybė yra susijusi su maisto pramone ir žaliavomis, nusprendžiau, kad reikia pradėti ir pamatyti iš arčiau, ką reiškia tikras darbas, norėjosi įgyti tikros patirties. Galvojau, tiesiog pamėginsiu, o jei nepatiks – išeisiu. Bet po mėnesio supratau, kad šiame darbe liksiu ilgiau nei tikėjausi ateidama. Pradžioje buvo sunkoka, bet kuo toliau, tuo geriau viskas sekėsi, kolektyvas priėmė labai šiltai“, - darbo pradžią prisimena Gabrielė.

 Darbas su žmonėmis leidžia atitrūkti nuo savo kasdienybės

Mergina didžiuliu privalumu laiko tai, kad „Hesburger“ ne tik įgyja darbo patirties, bet ir gali suderinti darbą su studijomis. Na, o pagrindinis iššūkis kasdieniame darbe – tai bendravimas su žmonėmis. Nesvarbu, kokia tavo paties nuotaika ar rūpesčiai, su klientais ir kolegomis bendrauti reikia maloniai.

 „Beje, darbas su klientais leidžia pamiršti savo blogą nuotaiką, problemas. O jei dar klientai ateina gerai nusiteikę, darbas tiesiog leidžia atitrūkti nuo kasdienybės. Didžiulis šio darbo privalumas yra tas, kad įgyjama patirtis yra labai įvairiapusė – tai ir aptarnavimas, ir maisto gamyba, išmoksti dribti komandoje, esant dideliam tempui. Čia galima išbandyti daug sričių, o ateiti dirbti galima visai neturint patirties – visko išmoko kolegos“, - dalijasi mintimis Gabrielė.

 „Hesburger“ galima ne tik užsidirbti, bet daryti karjerą

Gabrielei darbas „Hesburger“ atrodo patrauklus ir naudingas dėl galimybės augti, nestovėti vietoje. Mergina įsitikinusi, kad patirtis, kurios įgyja dabartiniame darbe, labai pravers ateityje, kur benueitų.

 „Matau, kad kolegos „Hesburger“ visi dirba turėdami savo tikslų, jie daug ko siekia, nori kilti karjeros laiptais. Todėl mane nustebina nuomonė, kurią kartais išgirstu, jog tokį darbą renkasi tie, kurie nežino, ko nori. Tai – visiškas mitas, nes „Hesburger“ tinkle gali ne tik užsidirbti, bet ir turi daug karjeros perspektyvų, jeigu tik to nori. Kas nori, gali šioje įmonėje užsitikrinti stabilią ateitį. Tikrai matau čia galimybę tobulėti ir, jei man atsirastų karjeros galimybių „Hesburger“, būtinai jomis pasinaudočiau“, - įsitikinusi Gabrielė.

 Nereikia bijoti klysti ir pripažinti suklydus

Dar tik ketinantiems įgyti darbo patirties mergina pataria nebijoti klysti ir pripažinti savo klaidų, nes per jas mokomės. Reikia ryžto ir noro, nes naujas darbas gali būti labai didelis iššūkis.

 Po darbų Gabrielė yra aktyvi skautė, mėgsta leisti laiką lauke, dribti su vaikais.

 „Mėgstu biografines knygas, kurias skaitydama galiu atsiplėšti nuo savo gyvenimo, pamatyti, kaip sekėsi kitoms asmenybėms, kaip jos pasiekė savo tikslų“, - pasakoja „Hesburger“ dirbanti studentė.

 Labiausiai ją įkvepia supantys žmonės, kolegos ir draugai, kurie siekia tikslo.

 „Mane motyvuoja, kai matau, kad kiti žmonės atkakliai siekia savo tikslų, kad jiems sekasi. Tada ir pačiai norisi pabandyti, nes patikiu, kad jei pavyko kitiems, gali pavykti ir man. Esu energinga, nuolat turiu ką nors veikti. Taip pat ir užsispyrusi, aktyvi, stengiuosi laikytis duoto žodžio – visos šios savybės man padeda ir darbe“, - sako Gabrielė.

 

 

2021.09.06