Padėkos, sveikinimai, klausimai arba pasiūlymai

Ar aptarnavimas „Hesburger“ restorane buvo ypač malonus? Ar, Jūsų nuomone, ką nors reikėtų patobulinti? Ar turite kokių nors pasiūlymų dėl naujų produktų? Nedvejodami išsakykite mums savo nuomonę ir idėjas, nes tai mums padės geriau Jus aptarnauti ateityje.

 Norėdami, kad mes kuo greičiau gautume atsiliepimus, įsitikinkite, kad pirmiausia pasirinkote tinkamą temą, nes restoranams skirti pranešimai bus siunčiami tiesiai į restoranus. Jei pageidaujate, taip pat galite pareikšti savo nuomonę anonimiškai. Laukiame Jūsų atsiliepimų!

Susisiekite su mumis:

Turite klausimų apie mūsų produktus ar veiklą?

Žiūrėti dažnai užduodamus klausimus ir atsakymus!

Pasirinkite Jus dominančią atsiliepimų temą

Iš kur gaunami „Hesburger“ mėsainių jautienos paplotėliai?

„Hesburger“ mėsainiai yra įdaryti grynos jautienos mėsainių paplotėliais. „Hesburger“ mėsainių paplotėliai gaminami iš rinktinės aukštos kokybės jautienos. Mėsainių paplotėlius Baltijos rinkai tiekia bendrovė „Biovela“ (Lietuva).

KAS YRA „HESBURGER“ PROGRAMĖLĖ?

„Hesburger“ turi programėlę mobiliesiems, kuri veikia „iPhone“ ir „Android“ išmaniuosiuose telefonuose. Programėlę, į savo telefoną, galima atsisiųsti iš „App Store“, „Google Play“ arba „Huawei AppGallery“.

Naudodami „Hesburger“ programėlę galite naudotis elektroniniais „Hesburger“ kuponais, pateikti išankstiniusužsakymus bei juos apmokėti.

Programėlės pagalba iš anksto užsakytą ir apmokėtą maistą gausite greičiau. Taip pat ji atlieka „Bonus“ kortelėsfunkciją, kaupia premijų taškus. Atsiskaitydami už savo maistą, braukite ekraną į kairę, kad būtų matomas „Bonus“ kortelės QR kodas, kad galėtumėt kaupti premijos taškus bei naudotis visaisteikiamais privalumais.

Programėlė leidžia lengviau rasti artimiausią „Hesburger“ restoraną. Taip pat joje pateikiama informacija apiekiekvieną siūlomą produktą.

Kodėl iš kainoraščio buvo išbrauktas mano mėgstamiausias produktas?

Mūsų asortimentas keičiamas visada remiantis konkrečiais klientų pageidavimais. Kadangi mes negalime be galo didinti savo produktų asortimento, naujo produkto pateikimas paprastai reiškia, kad nutraukiama kito produkto gamyba. Kai kuriame produktą, mes dedame visas pastangas siekdami užtikrinti, kad į mūsų meniu būtų įtrauktas kažkas skanaus kiekvienam klientui.

Kur galiu rasti informacijos apie „Hesburger“ produktų maistinę vertę?

Informacija apie „Hesburger“ produktų maistinę vertę pateikta po kiekvienu „Hesburger“ produktu interneto svetainės skirsnyje „Gaminiai“. „Hesburger“ taip pat turi atskirą maistingųjų medžiagų skaičiuotuvą, kuriuo galite naudotis norėdami nustatyti bet kurio savo pasirinkto rinkinio maistinę vertę.

Kada bus vėl pradėta mėgstamiausio produkto akcija?

Stengiamės reguliariai rengti populiarių produktų akcijas. Mes atidžiai išnagrinėjame atsiliepimus, kuriuos gauname apie visus mūsų naujus produktus, taip pat apie pakartotinai akcijose siūlytus produktus. Konkretūs klientų atsiliepimai – neįkainojamas dalykas, padedantis mums pasirinkti naujas akcijas.

Kaip galiu apskaičiuoti savo valgio maistinę vertę?

„Hesburger“ interneto svetainėje yra atskiras maistingųjų medžiagų skaičiuotuvas, kuriuo galite naudotis norėdami apskaičiuoti, pavyzdžiui, visą savo valgio maistinę vertę.

KAIP ŽINOTI, AR „HESBURGER“ PRODUKTAI TINKA MANO YPATINGAI DIETAI?

„Hesburger“ restoranuose tame pačiame aliejuje galima kepti visus aliejuje keptus produktus (vištienos filę, sojų lazdeles, daržovių paplotėlius, svogūnų žiedus, vištienos kepsnelius ir gruzdintas bulvytes). Ant tų pačių grotelių kepami „Hesburger“ jautienos maltiniai su kiaulienos šonine ir ruošiama vištienos filė.

Raginame savo klientus, turinčius netoleravimą maistui ir besilaikančius ypatingos dietos, prieš pateikdami užsakymą, peržiūrėti informaciją apie mūsų sudedamąsias dalis. Besikeičiant mūsų sudedamosioms dalims, informacija apie produktą gali keistis. Atnaujinta produkto informacija visada pateikiama mūsų svetainėje. Kilus klausimams apie dietą ir mityba, rekomenduojame kreiptis į sveikatos priežiūros specialistą.

Užsakymo metu pabrėždami savo ypatingąją dietą ar netoleravimą maistui, užtikrinate, kad mūsų darbuotojai yra informuoti, jog jūsų produktas turi būti ruošiamas ypatingai atsargiai. Visi gaminiai ruošiami toje pačioje virtuvėje, todėl galimas kryžminio užteršimo pavojus.

Ką reikėtų daryti, jei pamesčiau „Bonus“ kortelę?

Galite naują užsisakyti čia.

Ar „Hesburger“ siūlo atskirai porcijomis patiekiamų salotų?

Taip, „Hesburger“ siūlo atskirai porcijomis patiekiamų salotų. Su mūsų salotų pasiūlymais galite susipažinti interneto svetainės skirsnyje „Salotos“. Visos salotos patiekiamos su vienu jūsų pasirinktu padažu. Mūsų interneto svetainės skirsnyje „Padažai“ taip pat galite susipažinti ir su padažų pasiūlymais.

Iš kur tiekiami „Hesburger“ majonezai ir padažai?

Visi „Hesburger“ majonezai ir padažai gaminami mūsų pačių gamykloje, kuri yra Kaarina (Suomija). Pagrindiniai ingredientai, naudojami majonezams ir salotų padažams, yra tiekiami iš Suomijos(skysti kiaušiniai, rapsų aliejus ir agurkų pagardai – Suomijos produkcija). Su produkto informacija galite susipažinti mūsų interneto svetainėje

Iš ko gaminamos „Hesburger“ skrudintos bulvytės?

„Hesburger“ skrudintos bulvytės gaminamos vien iš bulvių. Siekiant užtikrinti traškumą, bulvytėse taip pat yra kitų sudedamųjų dalių. Jos gruzdinamos 100 % rapsų aliejuje. Su produkto informacija galite susipažinkite mūsų interneto svetainėje

Kuo grindžiama „Hesburger“ kokybė?

„Hesburger“ kokybė grindžiama bendradarbiavimu su patikimais tiekėjais – mūsų ilgalaikiais partneriais. Šie aukštos kokybės produktai yra gaminami iš pačių geriausių maisto žaliavų, kurios ruošiamos mūsų restorano klientams laikantis tikslių nurodymų. Įmonės mastu nustatytos gairės padeda užtikrinti, kad galutinis produktas taip pat būtų aukščiausio lygio. Įvairūs vadovėliai ir savęs vertinimo sistema padeda užtikrinti kokybę visoje grandinėje. Be maisto produktų priežiūros sistemos, „Hesburger“ turi savo reguliarią priežiūros sistemą, skirtą kokybei išlaikyti. Už sistemos priežiūrą atsakinga nepriklausoma akredituotoji laboratorija, kuri specializuojasi maisto pramonės kokybės valdymo srityje.

Kur galėčiau pamatyti „Hesburger“ siūlomus produktus? Kokia „Hesburger“ produktų sudėtis?

Su „Hesburger“ produktų asortimentu galite susipažinti mūsų interneto svetainėje. Čia rasite išvardytus kiekvieno produkto ingredientus. Be to, mūsų restoranų kasininkai gali suteikti informacijos apie visų produktų ingredientus, taip pat apie jų maistingumą ir alergenus.Kur galiu rasti informacijos apie „Hesburger“ produktuose esančius alergenus arba ingredientus, sukeliančius padidėjusio jautrumo reakcijas?

Informacija apie „Hesburger“ produktuose esančius alergenus pateikta po kiekvienu produktu „Hesburger“ interneto svetainės skirsnyje „Gaminiai“. Mes taip pat parengėme maistinės vertės lentelę, kurioje išvardyti alergenai, esantys mūsų produktuose.

KODĖL „HESBURGER“ PERĖJO PRIE POPIERINIŲ ŠIAUDELIŲ?

Daugelį metų „Hesburger“ kuria ir, kur įmanoma, mažina pakavimo medžiagas. 2019 m. „Hesburger“ perėjo prie popierinių šiaudelių, kad sumažintų plastiko naudojimą. ES reglamentas visiškai uždraus prekiauti plastikiniais šiaudeliais ES teritorijoje 2021 m.

Nuo 1990 metų mažiname šiaudelių naudojimą: pvz. Šiaudeliai buvo pašalinti nuo prekystalių mūsų restoranuose. Kai kuriems mūsų gaminiams pagal numatytuosius nustatymus vis dar pridedamas šiaudelis, o paprašius, visada galite gauti šiaudelį prie kasos.

KAIP „HESBURGER“ SUMAŽINA PLASTIKO NAUDOJIMĄ?

Bėgant metams daug kartų sumažinome ir paploninome  mūsų naudojamas pakuotes, o plastiką pakeitėme aplinkai draugiškesnėmis medžiagomis. Pavyzdžiui, per 2019 metus „Hesburger“ visiškai atsisakė plastikinių šiaudelių Suomijoje, o 2020 metais – Baltijos šalyse ir Bulgarijoje.

Maisto sektoriuje plastikas, kai kuriais atvejais, atlieka esminį vaidmenį, pavyzdžiui, užtikrinant konservavimą ir maisto higieną ir taip mažinant maisto švaistymą. Kadangi pakuočių vis dar reikia, jų perdirbimas yra mūsų prioritetas.

Plastikas gali irti šimtus metų. Štai kodėl taip svarbu, kad nebetinkamas naudoti plastikas būtų pakartotinai naudojamas, protingai ir praktiškai.„Hesburger“ darbuotojų uniformos yra pagamintos iš perdirbtų plastikinių butelių. Vieniems marškiniams pagaminti reikia 18 perdirbtų butelių, diržui – 20. Kai uniformos naudingas tarnavimo laikas pasibaigia, ji yra perdirbama. Susidėvėjusios uniformos yra perdirbamos į „Hesburger“ restoranų lauko baldų komplektus. Lauko baldai gali tarnauti iki 50 metų, o po to medžiagą vėl galima visiškai perdirbti pakartotiniam naudojimui. „Hesburger“ taip pat perdirba skaidrią plastikinę plėvelę, kuri yra naudojama gamyboje ir pristatyme.

Daugiau skaitykite čia:https://www.hesburger.lt/apie----hesburger---/atsakomyb--/aplinkos-tausojimas/ma--iau-plastiko

 

KODĖL „HESBURGER“ NAUDOJA VIENKARTINIUS INDUS?

Indų ir stalo reikmenų laikymas ir priežiūra mūsų restoranuose neįmanoma.

Greito maisto idėja yra ta, kad produktai yra ruošiami klientui užsakius. Pakuotė apsaugo gaminį nuo išdžiuvimo ir užtikrina jo higieniškumą pakuotės viduje. Įpakavimas būtinas maisto higienos, patogaus valgymo ir švaros atžvilgiu. Dažnai gaminiai supakuojami ir išsinešimui, tokiu atveju pakuotė būtina. Pavyzdžiui, šiaudelius, dangtelius ir servetėles duodame tik pagal poreikį.

Stengiamės tinkamai pasirinkti pakuotę, atsižvelgdami į medžiagą, maisto higieną ir atliekų minimizavimą. Taip pat svarbu išsiaiškinti įvairių medžiagų pakuočių perdirbimo. Reikia atsižvelgti į skirtingas perspektyvas lyginant patvarių ir vienkartinių indų poveikį aplinkai.

KUR GALIU KREIPTIS DĖL DARBO „HESBURGER“?

Laisvas darbo vietas galite sekti mūsų svetainėje ir elektroniniu būdu galite teikti paraišką, užpildydami formą, esančią skiltyje Laisvos darbo vietos. Šioje skiltyje matysite, kurie mūsų restoranai ieško naujų darbuotojų. Situacija keičiasi kone kasdien, todėl reikėtų atidžiai sekti puslapį.

AR GALITE FOTOGRAFUOTI „HESBURGER“ RESTORANE?

Galite fotografuoti ar filmuoti už restorano ribų arba restorano klientų zonoje. Tačiau visada turėtumėte atsižvelgti į kitų klientų ir restorano darbuotojų privatumą. Jei ketinate publikuoti savo nuotraukas, visada turėtumėte paprašyti jų leidimo.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie fotografavimą „Hesburger“ restoranuose Suomijoje, susisiekite su komunikacijos vadove Heini Santos. Dėl restoranų kitose šalyse kreipkitės į Tarptautinės plėtros ir rinkodaros direktorę Ievą Salmelą.