Darbuotojų istoraija #11

„Hesburger“ labai laukiami ne tik jauni darbuotojai

Šiemet sukako dešimt metų, kai prie „Hesburger“ kolektyvo prisijungė Valentina, šiuo metu einanti regiono vadovės pareigas. Patyrusi vadovė dalinasi savo išskirtinės karjeros istorija ir skatina visus norinčius dirbti drąsiai išbandyti save.

Perėjo visus karjeros laiptelius

Valentina sako, kad per dešimt darbo metų „Hesburger“ tapo tarsi jos šeimos dalis.

„Pirmoji mano darbo vieta buvo Vilniaus Savanorių pr. restoranas, kuriam iki šiol išliko ypatingai šilti jausmai. Ten pradirbus pusantrų metų, man buvo pasiūlytos restorano vadovės pareigos. Šį iššūkį  priėmiau su dideliu džiaugsmu, o laikui bėgant teko vadovauti keliems skirtingiems restoranams Vilniuje ir Kaune, tarp jų ir didžiausiam „Hesburger“ restoranui Ukmergės gatvėje, Vilniuje. 2014 ir 2015 m. mano vadovaujami restoranai buvo išrinkti geriausiais metų restoranais regione. Įmonė įvertino mano pastangas, ir praėjusiais metais man buvo pasiūlyta eiti regiono vadovės pareigas“, - įspūdingos karjeros istorija dalijasi regiono vadovė.

Ji prisimena, kad darbo pradžia prieš dešimtmetį buvo daug geresnė nei ji tikėjosi, nes „Hesburger“ kolektyvas buvo itin draugiškas ir šiltai priėmė naują darbuotoją. Kadangi pati mėgsta bendrauti su žmonėmis, o ir maisto gamyba visada buvo prie širdies, Valentina sako greitai pritapusi ir perpratusi šio darbo ypatumus.

Pasirengusi padėti bet kuriuo metu

Vis dėlto kiekviename darbe tenka susidurti ir įveikti įvairių iššūkių. Kokių gi jų pasitaiko Valentinos darbe?

„Kiekvieną dieną restorano vadovai susiduria su įvairiomis problemomis nuo įrangos gedimo iki darbuotojų asmeninių klausimų. Mano pareiga – padaryti viską, kad tiek vadovai, tiek darbuotojai jaustųsi saugūs, pasitikintys ir žinotų, kad turi palaikymą ir gali kreiptis į mane bet kokiu klausimu, bet kuriuo paros metu“, - sako regiono vadovė.

Restoranuose laukiami ir vertinami ne vien tik jauni darbuotojai

„Hesburger“ suteikia puikias  galimybes derinti darą su mokslais ar kita veikla, todėl darbo grafikas gana lankstus. Vadovė pabrėžia, kad čia ypatingai palankios karjeros galimybės norintiems jos siekti. Įmonė labai rūpinasi darbuotojų gerove, darbo sąlygomis, darbuotojų sveikata bei motyvacija.

„Beje, kartais tenka susidurti su tokia nuomone, jog darbas „Hesburger“ tinkle yra sunkus ir skirtas tik jaunam žmogui. Tai mitas, nes pas mus puikiai prisitaiko ir vyresnio amžiaus žmonės, kurie yra labai laukiami. Suteikiamos puikios galimybės jų adaptacijai. Svarbiausia – pozityvus požiūris ir noras dirbti komandoje“, - drąsina visus norinčius dirbti „Hesburger“ regiono vadovė.  

Ji yra absoliučiai įsitikinusi, kad dirbti galima su visais žmonėmis, kurie to nori. Net ir patirtis nėra būtina, svarbiausia – noras tobulėti, pozityvus nusiteikimas ir žiupsnelis kantrybės. Tuomet galima pasiekti visko! 

Pailsėti padeda turiningas laisvalaikis su šeima

Kaip pavyksta atsipalaiduoti po įtemptos ir aktyvios darbo dienos? Valentina sako, kad vidinę pusiausvyrą ir ramybę jai padeda atrasti meditacija. Taip pat visuomet įkvepia naujai aplankytos vietos, jos sode žydinčios gėlės, aktyvus poilsis su šeima. Jei šeima nusprendžia praleisti vakarą žiūrėdama filmą, dažnai pasirenka komedijos žanrą. Domina ir politinės bei ekonominės laidos.

„Jėgų ir motyvacijos kasdien man suteikia darna ir sutarimas šeimoje bei trys nuostabūs  vaikai, išsipildžiusios svajonės, įgytas tarptautinio verslo prekybos bakalauras bei pasiekti tikslai darbe, kurie kažkada atrodė tik kaip didelės svajonės“, - dalijasi moteris.

Įmonė suteikė galimybes realizuoti save visose srityse

Paprašyta apibūdinti save, Valentina sako esanti atsakinga ir rūpestinga.

„Visuomet ištiesiu pagalbos ranką. Man labai rūpi gera atmosfera darbe ir draugiški, pagarbūs santykiai. Visada noriu, jog kylantys nesutarimai būtų sprendžiami taikiai, bendraujant tiesiogiai su darbuotojais“, - pabrėžia regiono vadovė.

Moteris sako, jog darbas „Hesburger“ tinkle yra labai svarbi jos gyvenimo dalis, todėl ji yra labai dėkinga šiai įmonei, suteikusiai galimybę augti nuo paprastos darbuotojos ir nuosekliai kilti karjeros laiptais iki regiono vadovės pozicijos.

„Dirbdama šioje įmonėje galėjau ir įgyti išsilavinimą, ir sukurti stiprią šeimą, ir susilaukti trečio vaikelio, o tada sėkmingai sugrįžti atgal į darbą, kuriame manęs visi laukė“, - džiaugiasi „Hesburger“ regiono vadovė.

 

 

2021.05.28