Darbuotojų istorija #15

Kartais siekiant tikslo tenka nugalėti save

Rasa prieš pustrečių metų pradėjo dirbti „Hesburger“ Kauno Baltų restorane, o po metų darbo tapo instruktore.

Pavyko įveikti save ir pakilti pareigose

„Atsikrausčiusi į Kauną prieš trejus metus ieškojau darbo ir suradusi skelbimą viename iš portalų, nusiunčiau užpildytą anketą. Po kelių savaičių jau dirbau „Hesburger“. Pradžioje atrodė sunku, kad visko neišmoksiu, buvo net ašarų. Bet vadovė labai palaikė ir neleido pasiduoti. Tai man suteikė jėgų ir paskatino įveikti save, o paskui viskas ėjo tik geryn, dabar dirbu labai sėkmingai ir net pakilau pareigose“, - pasakoja Rasa.

Mergina sako, kad dabar džiaugiasi nugalėjusi save ir kad viskas susiklostė būtent taip – pradžioje neplanavusi užsibūti šiame darbe, šiandien ji patenkinta savo pasirinkimu ir dabartinėmis pareigomis.

„Esu žmogus, kuris labai išgyvena dėl nepadarytų darbų. Visada stengiuosi palaikyti tvarką restorane, o žmonės yra skirtingi, tad kartais tenka įdėti nemažai jėgų, kad viskas būtų nepriekaištinga. Darbas su klientais irgi reikalauja nemažai pastangų, juk turime pasirūpinti, kad jie liktų patenkinti“, - pasakoja ji.

Darbas patrauklus dėl lankstaus grafiko

Svarstantiems ateiti dirbti į „Hesburger“, Rasa išskiria lankstų darbo grafiką, kas ypač aktualu ir patrauklu studentams.  O komandoje, pasak jos, visada norisi dirbti su tvarkingais, mėgstančiais pajuokauti žmonėmis.

„Dar tik žengiantiems pirmuosius savo karjeros žingsnius palinkėčiau nepasiduoti ir turėti kantrybės. Mes labai stengiamės padėti naujokams, nes suprantame, kad pradžioje gali būti sudėtinga, žmonių srautai dideli, reikia viską suspėti padaryti gerai“, - sako Rasa.

Paklausta, kokių nuotaikingų situacijų yra tekę patirti darbe, mergina prisiminė įvykį, kai kartą pačioje darbo pabaigoje, prieš pat einant namo, netyčia iš rankų iškrito garstyčių dozatorius ir padažas aptaškė nuo galvos iki kojų ne tik ją pačią, bet ir sienas, grindis bei įrangą.

„Buvo ir juokinga, ir graudu, nes teko viską imti tvarkyti užuot iškeliavus namo“, - su šypsena prisimena įvykį Rasa.

Įkvepia įvertinimas už gerą darbą

Po darbo mergina mėgsta atsipalaiduoti namuose, gaminti, išbandyti naujus receptus. Kartais patinka nuvykti pasidairyti į kitus Lietuvos miestus. O iš filmų labiausiai patinka siaubo filmai.

Rasa apibūdina save kaip jautrų, šeimos žmogų, kuris visada stengiasi padėti. Be to, labai myli vaikus ir visada su jais randa bendrą kalbą.

„Na, o kasdieniame darbe labiausiai įkvepia gerai atlikti darbai, už kuriuos esi įvertintas. Jei tik mane pagiria, aš visada stengiuosi padaryti dar daugiau – ir gyvenime, ir darbe“, - sako ji.

 

2021.10.04