Darbuotojų istorija #6

„Darbas su žmonėmis - ir išbandymas, ir naudinga gyvenimo patirtis“

Rūta - „Hesburger“ Kauno Taikos pr. restorano darbuotoja

Mėgstamiausias „Hesburger“ patiekalas – tortilija su vištiena

Laisvalaikio pomėgiai – šokiai, kelionės, laikas gamtoje.

Rūta darbo nusprendė ieškotis daugiau nei prieš metus, kai įstojo mokytis. Jos sesuo tuo metu jau dirbo „Hesburger“ restorane Taikos prospekte Kaune, tad mergina nieko nelaukusi nunešė savo gyvenimo aprašymą į tą patį restoraną, sudalyvavo darbo pokalbyje ir netrukus buvo pakviesta prisijungti prie šio restorano kolektyvo.

„Pasidomėti darbo „Hesburger“ galimybėmis mane paskatino labai teigiami ten jau dirbusios sesers atsiliepimai. Jai patiko ir pats darbas, ir darbo sąlygos, tad susidomėjau ir aš“, - pasakoja Rūta.

Darbe išbando save ir kaupia gyvenimo patirtį

Mergina sako, kad darbas „Hesburger“ - tai galimybė išbandyti save.

„Klientai ateina labai įvairios nuotaikos - vieni linksmi, kiti prasčiau nusiteikę. Tu turi gebėti prisiderinti, išlaviruoti iš įvairių situacijų. Labai rekomenduočiau visiems svarstantiems išbandyti save. Tai - visiškai kitokia gyvenimiška patirtis, čia bendrauji su žmonėmis, aptarnauji juos. Net neabejoju, kad man ši patirtis bus labai naudinga ateityje ir tolesnėje karjeroje “, - mintimis dalijasi Rūta.

Patiria ir juokingų nutikimų

Ji pasakoja, kad su kai kuriais klientais itin susidraugauja ir patiria juokingų istorijų.

„Turiu klientą - visai mažą berniuką, kuris ateina pas mus su mama. Kartą mes su juo taip užsižaidėm slėpynių, kad visai pamiršau apie manęs laukiančius kitus darbus, kuriuos turėjau eiti dirbti“, - smagų nuotykį darbe prisimena mergina.

Kolegės turi visas geriausias savybes

Paklausta, apie kokius kolegas svajotų, Rūta nedvejodama atsakė, kad dabartinės bendradarbės turi visas tobulų kolegių savybes: „Jos yra linksmos, darbščios ir siekiančios rezultatų.“

Laisvalaikiu ji mėgsta keliauti ir šokti, yra pati išbandžiusi ir žavisi įvairiais šokių stiliais, o vienas iš pačių mėgstamiausių jos filmų - pasauliniu hitu tapęs miuziklas „Mamma Mia!“. Norėdama atsipalaiduoti, mergina renkasi detektyvinio žanro knygas.

Rūta apibūdina save kaip labai mėgstančią tvarką, užsispyrusią ir siekiančią tikslų, o  didžiausiu įkvėpimo šaltiniu laiko savo tėtį: „Jis mane įkvepia savo darbais.“

Rūtos patarimas norintiems įgyti darbo patirties: „Stenkitės iš kiekvieno darbo kuo daugiau pasisemti, kad tą patirtį galėtumėte panaudoti ateityje.“

 

 

2019.09.18