Dovanų kortelės taisyklės

Šia dovanų kortele galite atsiskaityti už pirkinius visuose Hesburger restoranuose Estijoje, Suomijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dovanų kortelė galioja 24 mėnesius nuo jos pardavimo dienos. Dovanų kortelę galima išnaudoti dalimis. Dovanų kortelę galima papildyti Suomijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos Hesburger restoranuose.

Tuščia kortelė gali būti papildyta vėl arba grąžinta Hesburger restoranui. Hesburger neatsako už nuostolius, patirtus dėl kortelės pametimo. Dovanų kortelės negalima iškeisti į pinigus.

Dovanų kortelės naudojimo taisyklės:
Dovanų kortele galite atsiskaityti už pirkinius Hesburger restoranuose Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Kortelė galioja 24 mėnesius nuo paskutinio jos naudojimo. Kortelės sumos likutį galima pasitikrinti mūsų restoranuose. Dovanų kortelės suma gali būti išnaudota dalimis.

Tuščią kortelę galite vėl naudoti arba galite grąžinti ją į Hesburger. Hesburger neatsako už pamestą kortelę ir su tuo susijusią žalą. Dovanų kortelė į grynuosius pinigus nekeičiama bei pinigai už ją nėra grąžinami.

Dovanų kortelę įsigysite bet kuriame Hesburger restorane. Ją galite papildyti papildoma pinigų suma Hersburger restoranuose Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dovanų kortelė gali būti papildyta suma nuo 6 € iki 99 €.

Hesburger pasilieka teisę keisti šias naudojimosi sąlygas. Pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo internete.