Darbuotojų istorija #8

Olga - „Hesburger“ rinkodaros koordinatorė

„Hesburger“ dirba virš septynerių metų

Mėgstamiausias „Hesburger“ patiekalas – barbekiu mėsainis, salotos su šilta vištiena ir mango-kriaušių tirštasis kokteilis su jogurtu.

Laisvalaikio pomėgiai – keliauti, fotografuoti, lieti akvareles, verti karoliukus, skaityti.

Darbas „Hesburger“ – po dešimtmečio emigracijoje

Olgos karjeros pradžia „Hesburger“ tinkle prasidėjo prieš septynerius metus, kai po dešimties metų gyvenimo Airijoje ji su šeima nusprendė grįžti namo. Vos grįžusi į Lietuvą, po savaitės ji jau dirbo „Hesburger“ restorane Erfurto gatvėje, Vilniuje.

„Pasidomėti darbu „Hesburger“ tinkle man rekomendavo vyro sesuo, kuri tuo metu jau čia dirbo. Ji pasiūlė tai kaip laikiną sprendimą. Iškart sutikau, nes esu įsitikinusi – kam leisti pinigus, jeigu gali jų uždirbti ir prisidėti prie šeimos biudžeto. Buvau išsiilgusi veiklos, patirties maitinimo srityje turėjau, labai greitai ir sėkmingai įsitraukiau, o darbas „Hesburger“ virtuvėje man ir tiko, ir patiko“, - prisimena Olga.

Staigus posūkis karjeroje atvedė į rinkodarą

Moteris pasakoja, kad po pusmečio nuo darbo pradžios, restorano vadovė informavo apie steigiamą naują rinkodaros vadovės padėjėjo pareigybę, o tinkamo žmogaus bus ieškoma bendrovės viduje.

„Restorano vadovė pasiūlė man dalyvauti atrankoje. Skeptiškai vertinau savo galimybes, nes buvau grįžusi į darbą po beveik dešimties metų pertraukos, trūko pasitikėjimo savimi. Vis dėlto sudalyvavau konkurse ir jį laimėjau. Taip mano karjeroje įvyko didelis posūkis ir štai rinkodaros srityje dirbu jau daugiau kaip septinerius metus ir jaučiuosi esanti savo vietoje“, - pasakoja ji.

Išmoko „susidraugauti su laiku“

Olga džiaugiasi, kad jos darbas labai intensyvus, nenuobodus ir dinamiškas, daug tenka bendrauti su kolegomis ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Šiame darbe ji ne tik įgijo daug profesinės patirties, bet ir tobulėjo kaip asmenybė.

 „Pradėjus dirbti „Hesburger“, didžiausias iššūkis man buvo išmokti tinkamai planuoti laiką. Teko nemažai padirbėti su savimi, nes buvau iš tų, kurie planuoti nemoka ir mėgsta atidėlioti. Šiame darbe yra konkretūs ir griežti darbų terminai, tad negalima apsnūsti ar kažką atidėti. Reklaminės kampanijos, akcijos nelaukia, viskas turi būti atlikta laiku, greitai ir tiksliai, o bet kokia klaida kainuoja. Dabar galiu drąsiai pasakyti, kad vienas didžiausių mano laimėjimų – „susidraugauti su laiku“, - sako Olga.

Darbas „Hesburger“ – greita gyvenimo mokykla

Paklausta, kodėl vertėtų išbandyti save ir įgyti patirties dirbant „Hesburger“, Olga užtikrintai atsako – tai yra labai greita ir stipri gyvenimo mokykla.

„Išmokstama bendrauti su labai skirtingais žmonėmis, spręsti konfliktines situacijas, jeigu jų atsiranda. Kaip pirmasis darbas, jis yra apskritai idealus: čia galima įgyti pirmosios patirties, kurios daug kur yra reikalaujama, taip pat - lengvai derinti darbą su mokslais. Ir tikrai verta visada ateiti pasikalbėti, išbandyti savo galimybes be išankstinių nuostatų, nesivadovaujant girdėtais mitais apie darbą. Mitai gimsta, kai žmonės nori pasiteisinti, jei kažkas nepavyksta, bijo save išbandyti, ko nors imtis“, - įžvalgomis dalijasi ilgametė „Hesburger“ darbuotoja.

Mėgaujasi bendravimu su kolegomis, o po darbo randa laiko hobiams

Olgai smagu dirbti su skirtingais žmonėmis, nepaisant to, kad jų nuomonė ar charakteris gali visiškai skirtis nuo jos pačios. Optimizmu, tolerancija ir pozityvumu spinduliuojanti Olga mėgaujasi bendravimu su kolegomis, atrasdama ir priimdama kiekvieno žmogaus unikalumą. O laisvalaikiu atsipalaiduoja keliaudama, fotografuodama, piešdama ir verdama karoliukus.

„Ne visada rasdavau laiko savo hobiams, bet ilgainiui supratau, kad neįmanoma nudirbti visų pasaulio darbų, o kelių minučių atsipalaidavimas, veiklos pakeitimas ir galimybė įkvėpti oro gerokai padidina produktyvumą bei suteikia jėgų žingsniuoti toliau“, - šypsosi OIga.

Olgos patarimas norintiems įgyti darbo patirties: „Per daug negalvokite, o darykite, išbandykite save kuo daugiau. Nežiūrėkite į tai, ką sakys žmonės, nes ne visi yra geranoriški ir palaikantys. Turėkite tvirtą nuomonę apie save, savo planą ir judėkite užtikrintai link savo nusibrėžtų tikslų.“

 

2019.11.25