Darbuotojų istorija #5

Deimantė - „Hesburger“ restorano „Akropolyje“ Kaune darbuotoja

Mėgstamiausias „Hesburger“ patiekalas – tortilija su vištiena

Laisvalaikio pomėgiai – piešimas, dainavimas. Mėgstamiausia knyga – „Tarp pilkų debesų“, filmas – „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“

Deimantė sako, kad nors darbu „Hesbuger“ praėjusiais metais susidomėjo atsitiktinai, dabar ji labai džiaugiasi dirbdama itin draugiškame kolektyve ir dalinasi savo mintimis apie pirmąjį darbą bei jo svarbą ateičiai.

„Esu studentė ir praėjusiais metais, neturėdama jokios darbo patirties, ieškojau pirmojo darbo. Mano draugas pildė anketą darbui „Hesburger“ restorane, tad susidomėjau ir aš. Užpildžiusi anketą, po darbo pokalbių netrukus buvau priimta dirbti į restoraną Kauno „Akropolyje“, - apie praėjusios vasaros įvykius pasakojo Deimantė.

Kolektyvas itin palaikė naujokę

Pasak jos, eidama į pirmąjį darbą, didelių lūkesčių neturėjusi. „Supratau, kad bus nelengva, bet labai tikėjausi kolegų supratimo ir palaikymo, nes buvau visiškai naujokė. Ir šios viltys pasiteisino – kolegos buvo labai geranoriški ir viskas buvo labai gerai“, - darbo pradžią prisimena Deimantė.

Deimantė sako, kad dabar, jau perpratus darbą, didžiausias iššūkis, su kuriuo tenka susidoroti kasdien – tai gebėjimas bendrauti su klientais, kai šie ateina prasčiau nusiteikę.  

„Tokiais atvejais labai padeda mūsų vadovė, kuri atsako į klientams kilusius klausimus, jeigu jie teiraujasi sudėtingų dalykų. Jaučiame didžiulį jos palaikymą ir pagalbą.  Taigi, per daug sunkumų ir nėra“, - džiaugiasi mergina.

Darbe įgyja patirties ir patiria smagių akimirkų

Deimantė sako, kad jai darbas „Hesburger“ jai ypač tinka dar ir todėl, kad jį galima lengvai derinti su mokslais. Be to, ji jaučiasi kasdien gaunanti didelės patirties ir daug palaikymo.

Paprašyta prisiminti smagiausią nutikimą darbe, mergina sako, kad linksmų nutikimų įvyksta kasdien. „Vis dėlto labiausiai įsiminė atvejis, kai priėjęs garbaus amžiaus ponas uždavė netikėtą klausimą. Jis pasiteiravo, ar neradome jo protezų. Deja, tąkart turėjome jį nuvilti, nes tokio radinio nebuvo“, - šypsosi dirbanti studentė.

Geros nuotaikos netrūksta ir Deimantės kolegoms: „Būna sudėtingų dienų, kai daug lankytojų, daug judesio, daug triukšmo, nes visi daug kalba. Tada sugalvojame žaisti „Tylos karalių“, o tam, kuris neišlaiko ir pradeda kalbėti, skiriame juokingą užduotį. Smagu, kad stengiamės dirbti ir produktyviai, ir kartu – žaismingai.“ 

Draugiški kolegos – didelis pliusas darbe

Deimantė kaip didžiulį darbo pliusą vertina tai, kad jos kolektyvas draugiškas ir susigyvenęs.

„Ne tik esame draugiški tarpusavyje, bet ir labai puikiai priimame naujokus. Viena mergina, padirbusi kelias dienas, sakė, jog labai baiminosi dėl to, kaip ją priims kolegos. Ji džiaugėsi, kad priėmimas buvo labai geras, ir dėl draugiško kolektyvo nusprendė pasilikti ir dirbti toliau“, - pasakoja mergina.

Ji sako, kad visada smagu, kai prisijungia nauji kolektyvo nariai, ypač jeigu jie yra komunikabilūs, nebijantys bendrauti, drąsūs, užsispyrę darbe ir nenuleidžiantys rankų.  

Įgyta patirtis padės siekiant didesnių tikslų

Mergina džiaugiasi per palyginti neilgą darbo laiką jau nemažai išmokusi: gaminti maistą, palaikyti švarą, bendrauti su žmonėmis.

„Viską, ko išmokau, vertinu kaip labai gerą pradžią, tai – stiprus pagrindas tolesnei darbo patirčiai“, - dalijasi Deimantė.

Būdama meniškos prigimties, Deimantė laisvalaikiu mėgsta piešti, dainuoti, o kasdien ją įkvepia tėvų ir draugų palaikymas.

„Jie skatina mane, kad kasdien reikia eiti, siekti, dirbti, gyventi, o ne šiaip sėdėti ant minkštos sofutės ir žiūrėti TV. Motyvuoja ir noras pasiekti užsibrėžtų tikslų. Esu draugiška, komandos žmogus, stengiuosi padėti kitiems, kai tik galiu“, - šypsosi aktyvi mergina.

Deimantės patarimas norintiems įgyti darbo patirties: „Nebijokite ir bandykite viską, ką gyvenimas duoda. Kiekvienas darbas yra didžiausia patirtis.“

 

 

2019.08.14