Padėkos, sveikinimai, klausimai arba pasiūlymai

Ar aptarnavimas „Hesburger“ restorane buvo ypač malonus? Ar, Jūsų nuomone, ką nors reikėtų patobulinti? Ar turite kokių nors pasiūlymų dėl naujų produktų? Nedvejodami išsakykite mums savo nuomonę ir idėjas, nes tai mums padės geriau Jus aptarnauti ateityje.

 Norėdami, kad mes kuo greičiau gautume atsiliepimus, įsitikinkite, kad pirmiausia pasirinkote tinkamą temą, nes restoranams skirti pranešimai bus siunčiami tiesiai į restoranus. Jei pageidaujate, taip pat galite pareikšti savo nuomonę anonimiškai. Laukiame Jūsų atsiliepimų!

Susisiekite su mumis:

Turite klausimų apie mūsų produktus ar veiklą?

Žiūrėti dažnai užduodamus klausimus ir atsakymus!

Pasirinkite Jus dominančią atsiliepimų temą

Iš kur gaunami „Hesburger“ mėsainių jautienos paplotėliai?

„Hesburger“ mėsainiai yra įdaryti grynos jautienos mėsainių paplotėliais. „Hesburger“ mėsainių paplotėliai gaminami iš rinktinės aukštos kokybės jautienos. Mėsainių paplotėlius Baltijos rinkai tiekia bendrovė „Biovela“ (Lietuva).

KAS YRA „HESBURGER“ PROGRAMĖLĖ?

„Hesburger“ turi programėlę mobiliesiems, kuri veikia „iPhone“ ir „Android“ išmaniuosiuose telefonuose. Programėlę, į savo telefoną, galima atsisiųsti iš „App Store“, „Google Play“ arba „Huawei AppGallery“.

Naudodami „Hesburger“ programėlę galite naudotis elektroniniais „Hesburger“ kuponais, pateikti išankstiniusužsakymus bei juos apmokėti.

Programėlės pagalba iš anksto užsakytą ir apmokėtą maistą gausite greičiau. Taip pat ji atlieka „Bonus“ kortelėsfunkciją, kaupia premijų taškus. Atsiskaitydami už savo maistą, braukite ekraną į kairę, kad būtų matomas „Bonus“ kortelės QR kodas, kad galėtumėt kaupti premijos taškus bei naudotis visaisteikiamais privalumais.

Programėlė leidžia lengviau rasti artimiausią „Hesburger“ restoraną. Taip pat joje pateikiama informacija apiekiekvieną siūlomą produktą.

Kodėl iš kainoraščio buvo išbrauktas mano mėgstamiausias produktas?

Mūsų asortimentas keičiamas visada remiantis konkrečiais klientų pageidavimais. Kadangi mes negalime be galo didinti savo produktų asortimento, naujo produkto pateikimas paprastai reiškia, kad nutraukiama kito produkto gamyba. Kai kuriame produktą, mes dedame visas pastangas siekdami užtikrinti, kad į mūsų meniu būtų įtrauktas kažkas skanaus kiekvienam klientui.

Kur galiu rasti informacijos apie „Hesburger“ produktų maistinę vertę?

Informacija apie „Hesburger“ produktų maistinę vertę pateikta po kiekvienu „Hesburger“ produktu interneto svetainės skirsnyje „Gaminiai“. „Hesburger“ taip pat turi atskirą maistingųjų medžiagų skaičiuotuvą, kuriuo galite naudotis norėdami nustatyti bet kurio savo pasirinkto rinkinio maistinę vertę.

Kada bus vėl pradėta mėgstamiausio produkto akcija?

Stengiamės reguliariai rengti populiarių produktų akcijas. Mes atidžiai išnagrinėjame atsiliepimus, kuriuos gauname apie visus mūsų naujus produktus, taip pat apie pakartotinai akcijose siūlytus produktus. Konkretūs klientų atsiliepimai – neįkainojamas dalykas, padedantis mums pasirinkti naujas akcijas.

Kaip galiu apskaičiuoti savo valgio maistinę vertę?

„Hesburger“ interneto svetainėje yra atskiras maistingųjų medžiagų skaičiuotuvas, kuriuo galite naudotis norėdami apskaičiuoti, pavyzdžiui, visą savo valgio maistinę vertę.

Ką reikėtų daryti, jei pamesčiau „Bonus“ kortelę?

Galite naują užsisakyti čia.

Ar „Hesburger“ siūlo atskirai porcijomis patiekiamų salotų?

Taip, „Hesburger“ siūlo atskirai porcijomis patiekiamų salotų. Su mūsų salotų pasiūlymais galite susipažinti interneto svetainės skirsnyje „Salotos“. Visos salotos patiekiamos su vienu jūsų pasirinktu padažu. Mūsų interneto svetainės skirsnyje „Padažai“ taip pat galite susipažinti ir su padažų pasiūlymais.

Iš kur tiekiami „Hesburger“ majonezai ir padažai?

Visi „Hesburger“ majonezai ir padažai gaminami mūsų pačių gamykloje, kuri yra Kaarina (Suomija). Pagrindiniai ingredientai, naudojami majonezams ir salotų padažams, yra tiekiami iš Suomijos(skysti kiaušiniai, rapsų aliejus ir agurkų pagardai – Suomijos produkcija). Su produkto informacija galite susipažinti mūsų interneto svetainėje

Iš ko gaminamos „Hesburger“ skrudintos bulvytės?

„Hesburger“ skrudintos bulvytės gaminamos vien iš bulvių. Siekiant užtikrinti traškumą, bulvytėse taip pat yra kitų sudedamųjų dalių. Jos gruzdinamos 100 % rapsų aliejuje. Su produkto informacija galite susipažinkite mūsų interneto svetainėje

Kuo grindžiama „Hesburger“ kokybė?

„Hesburger“ kokybė grindžiama bendradarbiavimu su patikimais tiekėjais – mūsų ilgalaikiais partneriais. Šie aukštos kokybės produktai yra gaminami iš pačių geriausių maisto žaliavų, kurios ruošiamos mūsų restorano klientams laikantis tikslių nurodymų. Įmonės mastu nustatytos gairės padeda užtikrinti, kad galutinis produktas taip pat būtų aukščiausio lygio. Įvairūs vadovėliai ir savęs vertinimo sistema padeda užtikrinti kokybę visoje grandinėje. Be maisto produktų priežiūros sistemos, „Hesburger“ turi savo reguliarią priežiūros sistemą, skirtą kokybei išlaikyti. Už sistemos priežiūrą atsakinga nepriklausoma akredituotoji laboratorija, kuri specializuojasi maisto pramonės kokybės valdymo srityje.

Kur galėčiau pamatyti „Hesburger“ siūlomus produktus? Kokia „Hesburger“ produktų sudėtis?

Su „Hesburger“ produktų asortimentu galite susipažinti mūsų interneto svetainėje. Čia rasite išvardytus kiekvieno produkto ingredientus. Be to, mūsų restoranų kasininkai gali suteikti informacijos apie visų produktų ingredientus, taip pat apie jų maistingumą ir alergenus.Kur galiu rasti informacijos apie „Hesburger“ produktuose esančius alergenus arba ingredientus, sukeliančius padidėjusio jautrumo reakcijas?

Informacija apie „Hesburger“ produktuose esančius alergenus pateikta po kiekvienu produktu „Hesburger“ interneto svetainės skirsnyje „Gaminiai“. Mes taip pat parengėme maistinės vertės lentelę, kurioje išvardyti alergenai, esantys mūsų produktuose.