Ar norėtumėt puodelio kavos?

Jūsų „Hesburger“ „Bonus“ kortelė dabar dar efektyvesnė. Įgyti privilegijas tapo nepalyginamai lengviau, nei būdavo anksčiau. Nuo šiol su „Bonus“ kortele gausite mažą kavos ar arbatos puodelį kiekvieno bent 6 eurų vertės apsipirkimo metu!

Skamba neblogai, tiesa? Taip ir yra. Užsukite paskanauti naujų pasiūlymų ir, tuo pačiu, kasoje pasitikrinkite savo narystės lygį.

Jei priklausote auksiniam arba platininiam lygiui, jūsų lauks ir kiti gardumynai:

  • auksiniams nariams už kiekvieną bent 6 eurų vertės apsipirkimą priklausys mažas kavos/  arbatos/ maža ledų porcija/ majonezo porcija (vienas produktas pasirinktinai);
  • platininiams nariams už kiekvieną bent 6 eurų vertės apsipirkimą priklausys vienas produktas pasirinktinai: 0,3 l kavos/ 0,3 l arbatos/ ledų porcija/ majonezo porcija/ sausainis (su juodojo ir pieniško šokolado gabalėliais ar baltojo šokolado gabalėliais). 

Dabar dar lengviau pasiekti aukštesnį lygį!

Tuo pačiu palengvinome būdą pasiekti aukštesnį lygį. Auksinį lygį dabar pasieksite du kalendorinius mėnesius iš eilės pirkiniams išleidę bent 90 eurų, platininį ‒du kalendorinius mėnesius iš eilės pirkę bent už 180 eurų. Tad nepamirškite prie kasos parodyti kortelės!

Visais savo narystės lygio privalumais galėsite mėgautis su dabartine „Bonus“ kortele. Be to, su kortele gausite įprastus mėnesio „Bonus“ pasiūlymus bei kaupsite 2–5 % taškų nuo „Hesburger“ pirkinių. Apie kasmėnesinę taškų sankaupą papildomai žiūrėkite čia.

Pametėte savo kortelę?

Nieko baisaus! Užsakykite naują, be papildomų mokesčių ir, tuo pačiu, atnaujinkite savo duomenis „Bonus“ klubo nario duomenų skiltyje. Patikrinkite, ar suteikėte leidimą siųsti jums elektroninio pašto ir tekstinius reklaminius pranešimus, kad gautumėte ir netikėtų pasiūlymų!

„Bonus“ klubo taisykles 2018-05-01 papildėme naujais narystės lygių privalumais. Su naujomis taisyklėmis galite susipažinti čia.