10.1.2024

Kas yra slapukai?

Mūsų internetinės paslaugos (toliau – Paslaugos) naudoja slapukus. Tai nedideli duomenų failai, kurie persiunčiami į jūsų kompiuterį, kai užsukate į interneto svetainę. Slapukai saugomi jūsų naršyklės naudojamuose failuose. Kai kurie slapukai naudojami naršyklės seanso metu, o kiti – ilgiau.

Kodėl naudojame slapukus?

Slapukus galima suskirstyti į tris skirtingas kategorijas: būtinuosius, analitinius ir rinkodaros slapukus.

  • Būtinieji slapukai leidžia veikti svarbiausioms Paslaugų funkcijoms. Jų negalima išjungti.
  • Analitinius slapukus naudojame Paslaugų turiniui ir naudojimui gerinti. Šie slapukai padeda stebėti vartotojų sąveiką su Paslaugomis.
  • Rinkodaros slapukai mums leidžia parinkti tinkamą ir įdomią tikslinę rinkodarą Paslaugų naudotojui. Pasitelkdami savo partnerius galime parinkti tikslinę rinkodarą vartotojui po jo apsilankymo mūsų Paslaugoje (pakartotinė rinkodara).

 

Kokius slapukus naudojame ir kiek ilgai jie saugomi?

Pavadinimas Sritis Galiojimas Paslauga Klasifikacija
__utma .hesburger.lt 400 dienų „Google Analytics“ Analitiniai
_ga_T6XRPS75SZ .hesburger.lt 400 dienų „Google Analytics“ Analitiniai
_ga .hesburger.lt 400 dienų „Google Analytics“ Analitiniai
__utmt .hesburger.lt 10 min. „Google Analytics“ Analitiniai
__utmb .hesburger.lt 0,5 val. „Google Analytics“ Analitiniai
__utmz .hesburger.lt 6 mėn. „Google Analytics“ Analitiniai
__utmc .hesburger.lt Seansas „Google Analytics“ Analitiniai
VISITOR_INFO1_LIVE .youtube.com 6 mėn. „YouTube“ Rinkodaros
YSC .youtube.com Seansas „YouTube“ Rinkodaros
_fbp .hesburger.lt 3 mėn. „Facebook“ Rinkodaros
cookie_consent .hesburger.lt 12 mėn. „Hesburger“ Būtinieji
PHPSESSID .hesburger.lt Seansas „Hesburger“ Būtinieji

 

Kaip valdomi slapukai?

Sutikimas naudoti slapukus

Prašome jūsų sutikimo naudoti nebūtinuosius slapukus. Galite bet kuriuo metu patys keisti savo slapukų nuostatas čia. Nenaudojame analitinių ir rinkodaros slapukų, jeigu neturime jūsų sutikimo jų naudoti.

Naršyklės nuostatos

Daugumoje naršyklių slapukų naudojimas yra numatytas. Galite keisti savo naršyklės nuostatas ir išjungti arba ištrinti slapukus. Kai naršyklės nuostatose užblokuojate slapukus, jie nebėra saugomi jūsų įrenginyje. Norėdami pakeisti savo naršyklės nuostatas, apsilankykite naršyklės teikėjo tinklalapyje.

Trečiųjų šalių slapukai

Slapukai skirstomi į pirmųjų šalių ir trečiųjų šalių slapukus. Pirmųjų šalių slapukai priklauso svetainei, kurioje lankosi vartotojas, o trečiųjų šalių slapukai priklauso trečiosioms šalims, su kuriomis tinklalapio savininkas yra pasirašęs sutartį, pavyzdžiui, dėl tam tikros internetinės analizės paslaugos. Trečiųjų šalių slapukai leidžia tarpusavyje susieti elgesio duomenis iš kelių interneto svetainių.

Pavyzdžiui, mūsų tinklalapiai naudoja tokių trečiųjų šalių kaip „Google Analytics“ ir „Facebook“ slapukus.

Daugiau informacijos apie „Google“ duomenų tvarkymą rasite čia: „Kaip „Google“ naudoja svetainių ar programėlių, kurios naudojasi mūsų paslaugomis, informaciją“ (https://policies.google.com/technologies/partner-sites). Galite užblokuoti „Google Analytics“ slapukus visose interneto svetainėse, į savo naršyklę atsisiųsdami įskiepį („Google Analytics Opt-Out Browser Add-on“): https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.