Atsisiųskite „Hesburger“ išmaniąją programėlę į savo telefoną!

Naudojant programėlę bus dar lengviau užsakyti skanaus maisto. Ypač patogu, jei savo mokėjimo kortelę susiesite su išmaniąja programėle (tai visiškai saugu ir gali būti atlikta akimirksniu). Tokiu būdu galėsite pateikti užsakymus „Hesburger“ iš bet kur, naudodami telefoną, o tada ateiti į restoraną ir atsiimti jums paruoštus skanėstus gaminių atsiėmimo punkte.

Užsisakykite, sumokėkite ir atsiimkite

Kai užsisakote pirkinius ir už juos sumokate naudodami programėlę, galite pasiimti užsakymą restorano gaminių atsiėmimo punkte. Greita ir lengva.

Kuponai jūsų telefone

Programėlėje taip pat yra legendinių „Hesburger“ kuponų. Tiesiog prisijunkite prie „Hesburger“ „Bonus“ klubo paskyros ir jūsų kuponų skaičius padvigubės.

Kur yra artimiausias „Hesburger“ restoranas?

Nesvarbu, kur jūs būsite Lietuvoje, naudodami programėlę, lengvai susirasite artimiausią „Hesburger“ restoraną.

Jūsų „Bonus“ klubo paskyra netgi bus jūsų telefone!

Pamiršote savo „Bonus“ kortelę namuose? Jokių problemų. Naudodami naująją išmaniąją programėlę, prieigą prie visų jūsų „Bonus“ klubo naudingų dalykų turėsite tiesiog savo telefone. Kaupkite ir naudokite savo „Bonus“ taškus. Pasinaudokite kas mėnesį teikiamais „Bonus“ pasiūlymais ir pagal juos už pirkinius, už kuriuos gali būti skiriama premija (perkant bent už 6,00 €), gaukite skanių dalykų. Niam niam!

Atsisiųskite iš čia: