Smagios liūtų, žirafų ir papūgų gimtadienių šventės „Hesburger“

Gimtadienio šventė „Hesburger“ restorane – tai linksmybės ir žaidimai! Gimtadienio šventės vadovas pasirūpins vaikų gera nuotaika ir įdomiais žaidimais  šventės metu. Labai smagi gimtadienio dalis, kai vaikai gali papuošti savo ledų porciją užpilais ir pabarstukais, kuriuos siūlome.

Patarimai, kaip organizuoti nepamirštamą gimtadienio šventę „Hesburger“

  1. Mūsų svetainėje patikrinkite, kurie „Hesburger“ restoranai organizuoja gimtadienio šventes, nes ne visi restoranai turi tokią galimybę. „Hesburger“ restoranų sąrašą, kurie organizuoja gimtadienius, rasite čia:
  1. Paskambinkite tiesiogiai į restoraną, kur norėtumėte švęsti ir užsisakykite jums tinkamą laiką. Mes patariame suplanuoti šventę kuo anksčiau (ne mažiau kaip 3 savaites iki renginio).
  2. Nurodykite kiek vaikų dalyvaus šventėje, kiek iš jų berniukų, mergaičių. Kokio jie amžiaus? Ar kas iš vaikų yra alergiškas tam tikriems produktams, ar reikės ypatingo maisto? Rezervuojant šventę jums bus įteikti gimtadienio pakvietimai, kuriuos galėsite išdalinti savo svečiams.
  3. Prašome patvirtinti galutinį vaikų skaičių likus 1 dienai iki gimtadienio.
  4. Draugiškas, linksmas ir profesionalus personalas pasirūpins pramogomis ir gera nuotaika šventės metu!

Kainoraštis ir taisyklės

Gimtadienio šventės trukmė – 2 val. Gimtadienio svečių mokestis – 8,00 € už kiekvieną vaiką (į kainą įskaičiuoti kvietimai svečiams ir gimtadienio atributika). Sukaktuvininkai į šventę ateina nemokamai.

Tėvams, dalyvaujantiems šventėje, mes siūlome -10% visiems maisto produktams + nemokama kava (maža porcija). Gimtadienio šventės tinka vaikams nuo 3 metų.

 

Meniu
Pagrindinis patiekalas: Mesainis su sūriu arba skrudintos bulvytės
Gėrimas: gaivusis gėrimas, sultys, pieno gėrimas (pasirinktinai)
Desertas: Ledai su užpilu + pabarstukai