Kava (200 ml)

„Hesburger“ restoranuose tiekiame tik aromatingą kavą, pasižyminčią nepaprastai švelniu kreminiu skoniu. Tai tikrai puiki kava!

Gerkite restorane arba pasiimkite išsinešimui!

Espresso - "Espresso" yra 30 ml kavos gėrimas pasižymintis intensyviu skoniu ir aromatu.
Gaminant espresso naudojama 7-9 g. smulkiai sumaltos ir tamsiai skrudintos kavos.

Espresso Doppio arba Dviguba espresso - Doppio reiškia “dvigubas” espresso. Tai yra du espresso (60ml). Gamybai naudojamas dvigubas kiekis vandens ir dvigubas kiekis smulkiai maltos espresso kavos.

Cappuccino – tai Itališkas kavos gėrimas paruoštas iš espresso, karšto pieno ir suplaktos pieno putos. Tradiciniscappuccino (kapučinas) ruošiamas iš espresso ant kurio užpilamas karštas, suplaktas pienas, ko pasekoje puodelio viršuje susidaro 2cm standi pieno puta.

Caffe latte – tai švelnus kavos gėrimas pagamintas iš espresso ir pakaitinto pieno. Caffe latte ruošiamas į stiklinę įpilant espresso ir po to supilant pieną.

Latte Macchiato – tai beveik toks pat gėrimas kaip ir Caffe Latte. Verčiant pažodžiui, Latte macchiato reiškia – suteptas pienas. Šis pavadinimas reiškia paruošimo būda, kurio metu pakaitintas “švarus” pienas “sutepamas” į jį įpilant espresso. Latte macchiato ruošiama suplakant pieną taip, kad gautųsi standi puta ir pieną supilant (dažniausiai) į aukštą stiklinę ir po to įpilant espresso.

MAISTINĖ VERTĖ

porcija 200 g
0
energinė vertė/kJ
0
energinė vertė/kcal
0
riebalai/g
0
angliavandenių/ g
0
Iš jų cukraus/g
0
baltymai/g
0
druska/ g

Alergenai

-