Aukščiausios kokybės VEKE™ vegetariškas suvožtinis

Suvožtiniai su įvairiomis daržovėmis, primenančiomis mėsą, tapo populiarūs tiek Suomijoje, tiek visame pasaulyje, nes vegetarų skaičius vis didėja. Norėdama neatsilikti nuo tarptautinių naujovių, „Hesburger“ virtuvė sukūrė skanų daržovių baltymais papildytą suvožtinį, kurio sudėtyje yra žirnių, avižų ir kviečių baltymų, taip pat pupų ir kitų sudedamųjų dalių. Naujasis suvožtinis su daržovių baltymais bus pristatytas 2020 m. balandžio mėnesį. Šis įdaras dedamas į VEKE™ sūrainį.                                                

Šedevras iš Suomijos miesto Karinos

„Hesburger“ daržovių baltymais papildytas suvožtinis, primenantis mėsainį, yra mūsų virtuvės šedevras. Kaip visada, kurdami šį gaminį, mes pasikliovėme savo skoniu. Geriausią skonį ir sudedamąsias dalis galima atrasti tik skanaujant kuriamą produktą.

Augaliniai baltymai iš daržovių leidžia mums sukurti daržovių baltymais papildytus suvožtinius, kurie paįvairina puikių „Hesburger“ gaminių asortimentą. Fabrikas Suomijos mieste Karinoje buvo užbaigtas statyti 2019 m. rudenį. Tai buvo labai svarbi „Hesburger“ investicija. Mes tikimės, kad ateityje vegetariški gaminiai taps vis populiaresni. Todėl mūsų fabrikas taps vis reikšmingesnis mūsų verslui. 

Aukštai iškelta tikslų kartelė 

Mes norime savo klientams tiekti labai geros kokybės vegetariškus gaminius, kad jie, ilgai nesvarstydami, rinktųsi vegetarišką maistą.

 

Atnaujinta 2020.03.17.