Aplinkosaugai palankus „Hes-Pro“ požiūris

„Hes-Pro“ centrinis sandėlys yra geras veiksmingos mąstysenos pavyzdys. Visos, restoranų veiklai būtinos prekės, pradedant darbo drabužiais, rinkodaros medžiagomis, baigiant salotomis ir padažais, pristatomos į kiekvieną „Hesburger“ restoraną. Tik bandelės nėra pristatomos iš pagrindinio sandėlio.

Kiekvieno sandėlio darbuotojo kasdienybė - atliekų mažinimas ir rūšiavimas. Visos atliekos yra rūšiuojamos ir perdirbamos: kartonas, stiklas, plastikas, metalas, medinės paletės. Iš panaudoto kepimo aliejaus yra gaminamas biokuras.

Kruopštus planavimas taupo laiką ir tausoja aplinką

Kai prekės yra pristatomos iš vieno taško, jos siunčiamos viena siunta - tai reiškia, kad prekių pakavimui ir papildomam iškrovimui nėra švaistomos papildomos lėšos. Prekių transportavimo maršrutai yra kruopščiai planuojami, kad sumažinti teršalų išmetimą. Prekės supakuojamos taip, kad būtų patogu iškrauti, o pakavimas yra automatizuotas, siekiant sumažinti atliekų kiekį. Transportas yra stebimas ir vairuotojai yra apmokomi, kad atitiktų žalios mąstysenos reikalavimus.

Savikontrolė sumažina riziką

Savikontrolė - tai centrinio sandėlio funkcionavimo kertinis akmuo. Prekių sandėliavimas, išdėstymas, judėjimas ir pakavimas vyksta pagal tikslų planą. Maisto sauga reikalauja kruopščios žaliavų kontrolės, kad jos nesugestų ir būtų kokybiškos.

Neatsiejama savikontrolės dalis - temperatūrų stebėjimas. Tai būtina stebėti, kad būtų užtikrinta, jog kenksmingos bakterijos nepateks į žaliavas. Savikontrolėje visas pastangas dedama, kad numatyti ir išvengti pavojingų situacijų. Savikontrolė yra paremta Suomijos maisto saugos tarnybos reglamentais ir padeda užtikrinti „Hesburger“ žaliavų ir produkcijos aukštos kokybės standartus.

Švara ir vandens taupymas yra neatsiejami

Naujausias ir didžiausias „Hes-Pro“ indėlis į aplinkosaugą - centrinio sandėlio nuotėkų sistemos valymas. Sistema yra pagrįsta cirkuliacinio valymo technologija, kai vanduo yra pumpuojamas valymo įrenginyje tam tikra tvarka. Sistemos siurblys valymo skystį, po valymo ciklo, automatiškai grąžina į valymo rezervuarus pakartotinam naudojimui.